LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

První březnový rybolov

Petrův zdar. Před nějakou dobou jsem přemýšlel, kdy zajít poprvé v letošním roce k vodě

          Ze začátku roku moc času nebylo, počasí taky zrovna nepřálo a tak jsem to pořád odkládal. Přišel ale čas (a to určitě všichni znáte) že už vám začne pořádná rybačka chybět a tak padla volba na první březnový víkend.

          Po návštěvě výstavy v Praze jsem byl plný očekávání a těšil sem se na tu chvíli až budu u vody zamykat auto a půjdu obejít rybník. 1.března se tak stalo a s narvaným autem až po střechu (pokaždý si říkám že si vezmu 2 pytlíky, kýbl, pruty, křeslo a jdu) jsem přijel k nádrži, na které jsem byl již předtím dvakrát, ale v létě. Takže jarní premiéra. Po obchůzce rybníku jsem si našel dvě místa, kde se ukazovaly ryby, místo na břehu bylo a tak padla volba na hloubku. Po rozednění už se žádné ryby neukázaly, takže to byla loterie buď a nebo. Tři dny před chytačkou jsem jezdil místo pravidelně krmit mixem zhruba 30ti kuliček SpiceShrimpu a Ananasu, takže jsem doufal v záběr i v hodně studené vodě. Netrvalo to ani půl hodiny a do vody letěl první prut na krmné místo, PVA sáček s peletami Fruitberry a boilie Ananas. Mezitím dorazil kamarád Kuba a já začal chystat dál. Druhý prut letěl o dvacet metrů jinam, tentokrát samotná plovka.

          Po úspěšném dopoledni, kdy se nám podařilo dostat na břeh 6 kaprů jsme si řekli, že chytání bylo dost, přišel čas na novinky. Volba padla na NUTRIGO. V tašce se na mě usmívaly dva pytlíky  - Mango a Bloodworm. Na tuhle chvilku jsme byli strašně zvědaví oba dva, novinka, jak to asi bude fungovat.

          Připravili jsme montáže a poslali je do vody. Do hodiny od nahození mého prutu jsem tahal na břeh nádherného lysce, PVA sáček s peletkami SpiceShrimp a NUTRIGO Bloodworm pod háčkem. Radost byla velká a tak jsem zvolil podobnou taktiku, ale bez PVA sáčku.

          Celkem se nám v ledové vodě podařilo během 4 hodin (mimo krmné místo) na samotné NUTRIGO Bloodworm vytáhnout 3 kapry. Důvěra v tuto nástrahu u mě stoupla a už teď vím, že má pevné místo v mojí tašce.


S pozdravem 

Lukáš Úlom a Jakub Talácko

Blok souvisejících produktů

 

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00