LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

LK Baits Nutrigo Bloodworm 800g

Novinka

LK Baits Nutrigo Bloodworm 800g

Výrobce: LK Baits

Pro široké spektrum sladkovodních ryb snad neexistuje větší pochoutka, než je živá patentka. V naší… Celý popis

Katalogové číslo: 04190109

449 Kč s DPH
Po registraci 449 Kč 427 Kč

Na objednávku
+
-

Popis produktu

Pro široké spektrum sladkovodních ryb snad neexistuje větší pochoutka, než je živá patentka. V naší laboratoři získáváme šťávu a neodolatelný výluh z patentek, které díky naší speciální technologii aplikujeme do NUTRIGO a necháváme reagovat s dalšími důležitými ingrediencemi.  NUTRIGO Bloodworm je ideální používat na všech revírech s bahnitým dnem ale i na jiných lokalitách, protože ryby mají potravní signál z patentek v sobě velmi dobře zakódovaný. Hrstka návnad vnáší do vody tolik přirozeného signálu, že se vyrovná několika kilogramům živých patentek!

Doporučujeme používat samostatně nebo, jako doplněk k Vašemu vyzkoušenému podkladovému krmení na rybí - masové - kořenité bázi návnad. Výborný v kombinaci se Spice Shrimp. Celoroční použití!

V jedné návnadě je extrakt a výtažek, který se rovná 300g živých patentek.

 

Dozvědět se více na webu NUTRIGO a v článku.

Nutrigo

05. 04. 2020 | Roman Machala

Zdravím pánové,<br /> Chystáme se v červenci na vaši Saharu.<br /> Jedeme na týden tak jestli můžete z řady Nutrigo nějakou příchuť právě na Sahaře. A ještě jeden dotaz. Kdybych chtěl nějakou větší krmnou kampaň na začátek jestli je dobré třeba rozkrmit cca 5kg Nutriga plus nějakého dalšího boiliesu jako podklad k Nutigu. Příklad 5kg Nutriga a 5 kg nějakého jiného boiliesu. Díky moc

Dobrý den,

na Sahaře může chytat každý na 3 pruty, tak jestli budete alespoň dva, tak můžete vyzkoušet všechny příchutě, a uvidíte, kterým příchutím zrovna kapři budou dávat přednost :D Ale osobně bychom asi vyzkoušeli především Mango, Peper a Plankton. Každopádně bychom nesázeli vše na jednu kartu a zkoušeli chytat na více příchutí Nutriga. Co se týče velkého zákrmu, tak ano, krmit Nutrigem v kombinaci s normálním boilie je skvělá volba, můžete si vytvořit směs Nutrigo + boilies v libovolném poměru a tímto mixem krmit, to je ideální varianta. Na našem webu dokonce u každé příchutě Nutriga v popisu najdete druh boilie z našeho sortimentu, který se k dané příchuti Nutriga hodí nejvíce a se kterým je nejvhodnější kombinovat.

Přejeme hodně úspěchů!

S pozdravem a přáním hezkého dne
Tým LK Baits

Nutrigo

07. 03. 2020 | Rudolf Zamazal

Dobrý den, mám dotaz - jaké Pop up ( příchuť - rozměr ) použít k jednotlivým příchutím Nutriga - na panáčka.<br /> Děkuji

Dobrý den,

tohle obecně nelze říci, v každou roční dobu, na každém revíru, v různý čas... funguje něco jiného. A každý věří něčemu jinému. Takže dávat nějaké obecné rady je v tomhle velice těžké, nejlepší je, když každý používá to, čemu nejvíce věří, nebo když zkouší a sám si přijde ne to, co dotyčnému na konkrétní vodě, v konkrétním období atd. funguje nejlépe. Ale nejspíše bychom k Nutrigu doporučili výrazně zbarvené plovouví boilie Fluoro Pop Up. Mezi nejoblíbenější příchutě patří Ananas, Jahoda a Compot NHDC.

Přejeme hodně úspěchů!

S pozdravem a přáním hezkého dne
Tým LK Baits

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So-Ne:
8:30 - 15:00