LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Zákaznický servis

          Vážení rybáři, vážené rybářky. Moc si vážíme Vaší přízně a rádi bychom Vás informovali o našem speciálním zákaznickém servisu. Už několikátým rokem se věnujeme BAIT SERVISU, kdy využíváte svých specifických požadavků a my se Vám snažíme vyhovět. Servis využívají rybáři, kteří chtějí mít u vody něco speciálního. Na každé vodě může fungovat něco jiného a běžně prodávané návnady/nástrahy nemusí být úspěšné a nemusí fungovat dle představ (výdrž, rozpadavost, kombinace příchutí, surovin atd). Proto Vám nabízíme možnost individuální výroby dle vlastních požadavků na konkrétní typ vody, rybí obsádku, abyste čas strávený u vody využili na 100%.

V loňské sezóně jsme vyprodukovali přes 50 tun boilies na zakázku, nechte si sestavit také svůj boilies podle Vašich představ. 


 

          Našim zákazníkům nabízíme daleko více, než jen oficiální portfolio produktů LK Baits. Víme, jak moc jsou někteří rybáři důslední v oblasti svých návnad a taky to, že někteří z Vás chtějí mít u vody něco speciálního. Od roku 2010 se věnujeme zákaznickému servisu, který je mezi jednotlivými rybáři i teamy velmi oblíbený. Jsme rádi, že se s Vámi můžeme podělit o naše zkušenosti a unikátní ingredience, které nejsou běžně k dostání. Všechny výrobky vyrábíme na nové moderní lince, která zaručuje vysokou šetrnost k použitým surovinám. Výsledkem je exklusivní produkt speciálně vyrobený jen pro Vás nebo Váš tým!

 

Dotazy pro zákaznický servis:

vyroba@lkbaits.cz

krasa.l@seznam.cz

+420 605 280 710

Jak to probíhá?

 

Konzultace

          Prvním krokem je konzultace s naším zástupcem v dané zemi, přímo s Lukášem Krásou nebo ředitelem výroby Martinem Hájkem. Vyslechneme si Vaše požadavky a na jejich základech Vám vyvineme a vyrobíme produkt dle Vašich požadavků, na míru Vaší lokalitě a rybí obsádce.

Krmení je ošetřeno ve speciální UV komoře a následně projde postřikem ALL AMINO NUTRIC, který zajišťuje vysokou atraktivitu a trvanlivost bez použítí umělých konzervantů.

 

Výběr produktu

          V naší výrobně umíme vyrobit standardní podoby návnad a nástrah, ale také unikátní výrobky, které jsou naším know-how, jako je NUTRIGO, FISH ACTIV PLUS nebo CUC! Nabízíme Vám také boilies na míru, pelety, tekuté potravy, dipy, aminokomplexy, esence, krmítkové mixy, závodní mixy apod.

Pečlivý výběr, čerstvost používaných surovin a čerstvá vejce jsou pro naši výrobu samozřejmostí. Veškeré suroviny se pečlivě připravují a odměřují, aby krmení mělo zadané požadavky.

 

Cílová ryba

          Naše výrobna se věnuje zákaznickému servisu se zaměřením na téměř všechny druhy oblíbených sportovních ryb. Ať už cílíte na kapra, amura nebo jesetera, podělíme se s našimi zkušenostmi a vyrobíme Vám tak produkt na Vaši cílovou rybu. Stejně tak vyslechneme požadavky na selektivitu nebo atraktivitu. Díky exklusivní spolupráci se společností Marcel Van Den Eynde máme unikátní ingredience a tak mícháme na zakázku krmné mixy i pro rybáře se zaměřením na plavanou a feeder. V posledním roce jsme také spustili výrobu pelet pro majitele soukromých revírů, kteří chtějí přikrmit svou obsádku medikamenty nebo dopřát rybám kondiční příkrm pro lepší přírůstky a podpoření imunity.

Veškerá výrobní činnost probíhá v hygienické čistotě, aby kvalita vyrobených návnad, nástrah a tekutých potrav byla dokonalá.

 

Barva, struktura, tvar, tvrdost a velikost

          Tvrdší produkt umožňuje přesnější zakrmování a delší stabilitu. Naopak měkčí produkt s hrubou strukturou je ideální pro studenou vodu a rychlejší akci. Barva je také velmi důležitá a na základě požadavků umíme vyrobit barvy produktů od bílých až po zářivě růžovou, která vyniká před ostatními. Tvar a velikost je další specifikací našich zákazníků a v tomto směru nabízíme širokou škálu průměrů i tvarů.


Nemáme žádný problém vyrobit tvar, který si budete přát.

 

Minimální množství a cena

 • Pelety 100kg
 • Boilies 50 kg
 • Pelety PVA mix 50 kg
 • Fish Activ Plus 50 kg
 • Nutrigo 50 kg
 • Vařený partikl 50 kg
 • Krmné mixy 100 kg
 • Tekuté potravy 5 l
 • Booster 5 l
 • Dip 1 l
 • Hotové PVA 50ks

Cena je stanovena na základě použitých ingrediencí a náročnosti provedení.


Vyrobíme Vám booster, dip nebo tekutou potravu podle Vašich požadavků.


Váš úspěch je naší radostí

S pozdravem LK Baits

Blok souvisejících produktů

 

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00