LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Přelom léta a podzimu

Jedno z mých oblíbených ročních období je přelom léta a podzimu. U vody je daleko menší počet lidí a zároveň si stále můžete vychutnat poslední teplé večery, parádní koupání a brzké východy slunce. Shodou okolností jsem se těsně před jednou z těchto výprav potkal s Lukášem Krásou, který mi doporučil vyzkoušet do stále ještě teplé vody prémiovou řadu boilies World Record Carp Corn. Vezl jsem s sebou totiž značné množství partiklu, a tak se mi tato kombinace zdála jako rozumná volba.

Samozřejmě jsem byl velice zvědavý a těšil se, až tuto novinku sám osobně vyzkouším. Zároveň se ale musím přiznat, že se mnou v okamžiku, kdy byly všechny pruty nahozené a dostal jsem se do fáze čekání na záběr, cloumala lehká nervozita. Přeci jen je pro většinu z nás v této uspěchané době čím dál složitější najít si nějaký ten volný čas jen a jen pro sebe a vzhledem k tomu, že vícedenní výpravy absolvuji jen několikrát za rok, nerad zkouším nové věci a spíše dávám přednost krmení, na které jsem měl již v minulosti úspěchy. Jsem hrozně rád, že jsem dal na doporučení Lukáše a svěřil mu svou důvěru při výběru vhodné nástrahy vzhledem k charakteru vodní plochy a aktuálnímu ročnímu období. Jako montáž volím převážně ztuženou pletenou šňůrku po celé délce s jednou 20-24mm koulí na dno. Druhá montáž je často obohacená o pop-up kontrastní barvy. V tomto případě se jednalo o pop-up Nutric Acid 14mm a přesně na tuto kombinaci se nechal přelstít tento parádní šupináč s váhou lehce pod 18 kg a mně osobně bude navždy vzpomínkou tohoto gesta důvěry v kuchařské schopnosti jednoho z našich předních tuzemských výrobců návnad a nástrah. Díky moc Lukáši! Byla to pecka!

Víťa Vávra

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00