LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Martin Vavřina na pískovně

Zdravím všechny rybaře.

Další vycházku jsem opět vyrazil na zdejší pískovnu, kde se mi minule povedlo ulovit krásného březnového kapra. Volba byla jasná, udělat aspoň nějaký ten záběr. Na víkend hlásili velice pěkné počasí a já netrpělivě vyhlížel patek. V pátek okamžitě po práci jedu na místo, abych ještě než se setmí stihl nakrmit a nahodit své montáže.

S sebou jsem si vzal opět boilies Peperin, který mi minule pěkně fungoval, jeden jsem dal na panáčka a druhý na samostatnou kouli, kterou jsem ještě obalil pastou Peperin. Teplota vody je ještě nízká, maximálně do 7 stupňů, tak jsem nečekal žádné zázraky, ale ono se to povedlo! Za víkend se mi podařilo chytit pár pěkných kapru do 13 kg, byl jsem nadmíru spokojený. Boilies Peperin nám ještě ukáže svoji silu, v to pevně věřím!

Všem rybářům přeji mnoho úspěchů v nové sezóně.

Za LK Baits Martin Vavřina

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00