LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Představení navijáku ESP ONYX

Když jsme před dvěma lety poprvé začali vyvíjet naviják ESP, pečlivě jsme se podívali na navijáky na trhu a navijáky, které jsme sami používali mnoho let. Všechny navijáky měly nedostatky, na kterých by bylo možné něco výrazně zlepšit. Určili jsme tedy některé klíčové oblasti a zahájili jsme vývoj navijáku, který by byl velmi praktickým a trvanlivým nástrojem pro lov kaprů.

Stroj na lov kaprů Kev Hewitt byl v posledních dvou letech úzce zapojen do vývoje navijáků. Důkladně testoval prototypové vzorky a při jejich používání ulovil velké množství velkých kaprů. Kombinovaným výsledkem je naviják, který má zakázkově opracované cívky ze slitiny, které jsou mělké a z 1 000 m velkoobjemové špulky lze naplnit tři tyto cívky. Mělká cívka nevyžaduje podložení hlavního vlasce nějakým podkladovým vlascem, tím pádem není cívka přeplněna zbytečně velkým množstvím vlasce. To snižuje celkovou hmotnost navijáku a šetří naše nálady při nákupu zbytečně velkého množství vlasce, který se stejně celý nevyužije.

Naviják poskytuje dvě různé brzdné matice - FD (Fine Drag) pro micro nastavení a RL (Rapid Lockdown) pro volný běh, který je utažen přibližně po půl otočení maticí.

Dalším žádoucím rysem je rychle sklopná klička pro rychlé nasazení a sbalení a také umožňuje sklopení rukojeti při použití úzkých hrazd, kdy jsou pruty a navijáky blízko u sebe.

 

Naviják disponuje dlouhou životností, rychlým převodovým poměrem a náhradní cívkou, která je o trochu hlubší. Pomalá oscilace dále zlepšuje ukládání vlasce, takže nahazování je jako sen. Červené kosmetické doplňky a dřevěná rukojeť dělají z tohoto navijáku elegantní stroj, který je perfektní pro moderní styl lovu kaprů.

Popis produktu

Vysoce kvalitní kaprový naviják ve stylovém matně černém designu s decentními červenými prvky a s dřevěnou kličkou.
 • Strojově obráběná eloxovaná kónická cívka pro daleké hody
 • Mělká cívka pojme 300m vlasce 0,37mm
 • Ultra-mělká cívka pojme 300m vlasce 0,33mm
 • 3 navijáky mohou být navinuty vlascem z jednoho 1000m balení vlasce - bez nutnosti podvinu
 • Pomalá oscilace zajišťuje mimořádně hladkou pokládku vlasce, která napomáhá dalekému nahazování a přesnosti
 • 2 výměnné matice brzdy - FD (Fine Drag - jemná brzda) pro malé postupné změny odporu, a RL (Rapid Lockdown), která umožňuje rychlou změnu z malého odporu (volná cívka) na utaženou brzdu přibližně jednou půlotáčkou brzdové matice
 • Rychlesklopná klička
 • Klip na vlasec z nerezové oceli. který nepoškozuje vlasec
 • 7 + 1 nerezových ložisek
 • Strojově obráběné převody
 • Převodový poměr 4,3:1 pro rychlé navíjení (přibližně 1m na jedno otočení kličky)
 • Snadno přístupná velká páčka zpětného chodu (anti-reverse)
 • Stylový matně černý povrch s decentními červenými pervky
 • Každý naviják je jednotlivě konktrolován interními experty v UK

Blok souvisejících produktů

 

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00