LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Lov kaprů s produkty Record Corn

       Kukuřice je bezpochyby nejpoužívanější návnadou po celém světě a neexistuje snad ryba, která by se s touto pochutinou nesetkala a nepovažovala ji za přirozenou potravu. Dlouhá léta jsme pracovali na technologii a způsobu, jak vyzískat ty nejlepší látky z kukuřice a použít je s úspěchem do boilies. Vlastní technologií získáváme z mladé mléčné kukuřice to nejlepší a vše umocňujeme nektary a výtažky z lučního kvítí. Spojitost lučních bylin, květového medu, kukuřice a především včelího pylu dělá z tohoto druhu boilies jednu z nejatraktivnějších a nutričně nejbohatších přírodních nástrah na sladké bázi. Boilies je dle našich požadavků přírodně stabilizováno za pomoci odborníků přes výrobu medu, speciálně Ing. Danielem Prokešem (Český výzkumný ústav). Produkty RECORD CORN mohou reakcí přírodních látek měnit odstín barvy a rozhodně to není na škodu. Boilies je vhodné k celoročnímu použití a na všechny typy vod. Svou úlohu nejlépe plní na lokalitách, kde se vydatně krmí kukuřicí. Víte, že 1 kg  Record Corn obsahuje 80 gramů smíšeného včelího pylu, který se nutričně vyrovná půl kilogramu hovězího masa a nebo 7 vejcím? Během testování se na náš medovo-kukuřičný boilies nachytalo neuvěřitelné množství velkých kaprů včetně nejtěžšího kapra světa? Kapr vážil 47,8 kg!
      Rádi bychom se s vámi podělili o náš tip, jak v chladnějších měsících roku (a nejen v nich) prezentovat produkty řady Record Corn v praxi. Je tu podzim, dle mnohých rybářů nejlepší období pro lov trofejních kaprů. Voda se ochlazuje, aktivita menších ryb se snížila, tudíž můžeme použít silně atraktivní návnady i nástrahy, aniž bychom měli příliš mnoho záběrů od menších ryb. Vše si podrobně popíšeme v následujícím fotoseriálu.

Připravíme si nádobku, v které budeme krmení připravovat. Do nádobky si nasypeme boilies a 4mm peletky řady Record Corn.
Směs zalijeme tekutou potravou NUTRA STIMUL - L RECORD CORN. Pro zatraktivnění zaprášíme  NUTRA STIMUL - P RECORD CORN.
Veškeré ingredience důkladně promícháme například plničem z PVA tuby. Promíchanou směs necháme chvíli odležet..

Po vhození do vody se kolem krmení vytvoří silně atraktivní oblak, který se šíří vodou a láká ryby z velké dálky i v chladné vodě. Další výhodou je zářivě žlutá barva, která svým kontrastem se dnem vizuálně láká  ryby proplouvající kolem.

Jako nástrahu zvolíme 14mm plovoucí boilies Record Corn, které obalíme pastou Record corn, tím ještě víc zatraktivníme samotné plovoucí boilies. 

Utrhneme kousek pasty Record Corn a vytvarujeme do placky. Na těsto položíme plovoucí boilies Record Corn.
Plovoucí boilies obalíme ze všech stran a vyválíme v ruce do kulatého tvaru. Perfektně obalené plovoucí boilies v potápivé pastě.

 

Takto obalené plovoucí boilies ztěžkne a stane se z něj neutrálně vyvážená nástraha, která leží zpočátku na dně. To je první etapa, kdy nástraha leží na dně podobně jako klasické boilies. Tato prezentace je často trefou do velkých kaprů. Pokud ovšem nepřijde záběr, nástraha postupně přechází v další etapu. Druhá etapa nastává tehdy, kdy se postupným omíláním pasty nástraha pomalu odlehčuje a zvedá ze dna. Tím docílíme toho, že se plovoucí boilies zvedne nad krmení kolem nástrahy a tím láká kapry, kteří si nástrahy obalené v pastě nevšimli nebo jej ignorovali. Tento způsob nastražení je velmi efektivní, protože tím vlastně vyzkoušíme jak lov s nástrahou na dně, tak i s nástrahou nade dnem, aniž bychom museli přehazovat, tím zbytečně dělat hluk v chladné vodě a plašit opatrné kapry.

Naším dalším tipem je zatraktivnění tohoto potápivého boilies pomocí tekuté potravy NUTRA STIMUL - L RECORD CORN a suchého NUTRA STIMUL - P RECORD CORN dle stejného návodu, který je vyobrazen výše. Jak již bylo zmíněno v předchozích řádcích, velcí kapři se rádi krmí boiliesem ze dna a takto zatraktivněné boilies si žádný kapr nenechá ujít. 

Jako nástrahu na háček zvolíme Fresh Boilies Record Corn Samotné nastražení zatraktivněného potápivého Fresh Boiliesu Record Corn.

Tato taktika funguje celoročně, což potvzuje tento krásný double.

Boilies Record Corn si díky své příjemné vůni našlo oblibu i u nežného pohlaví.

Blok souvisejících produktů

 

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00