LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Poslední lov roku 2018

Zdravím LKáčka!

Na poslední lov roku 2018 jsem vyrazil začátkem prosince na jeden zatopený lom, který mám kousek od domu. Po příjezdu k vodě jsem si nakrmil dvě hrsti boilie Purple Plum, které jsem měl přelité boosterem.

Na jeden prut jsem zvolil jednu 20mm kuličku Purple Plum obalenou v pastě a na druhý jednu plovku 18mm ananas. Záběr přišel až druhý den ráno na boilie Purple Plum a já po krátké zdolávačce podebral kapra o váze 7kg, který mi udělal radost. Pak přišel ještě jeden záběr od menšího kapra.

S pozdravem Petr Skopový

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba

Letní období (DUBEN - ZÁŘÍ)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So-Ne:
8:30 - 15:00

Zimní období (ŘÍJEN - BŘEZEN)

Po-Pá:
8.30 - 17.00
So:
8.30 - 15.00
Ne:
zavřeno