LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Ponožky NORFIN

           Ponožky jsou něčím, co v dnešní době bereme jako naprostou samozřejmost. Tvoří nedílnou součást našeho každodenního oblečení. Svým designem můžou ponožky do jisté míry souviset i s módou, odlišovat nás od ostatních lidí.

          

Ovšem neměli bychom k ponožkám přistupovat pouze kvůli vzhledu. Tento kus textilního materiálu odvádí na našich nohách i poměrně významnou práci a to takovou, že hřeje naše nohy, odvádí z nich pot a tím pádem eliminuje jakýkoliv zápach na nohách i v botách.

          Současný trh nabízí spoustu zboží v tomto směru a my vám tímto chceme představit ponožky značky NORFIN. Do podvědomí se značka NORFIN dostala především produkcí kvalitního a funkčního oblečení pro rybolov. Oblečení této značky bylo vyvinuto odborníky na výrobu oděvů. NORFIN používá nejnovější materiály a návrhy, aby si rybář/ka mohl užívat svého rybářského zážitku bez obav před nepřízní počasí. Tato značka vám poskytne tu nejlepší ochranu, jakou si můžete jen přát.

Celý sortiment ponožek značky NORFIN naleznete zde.

       

  Značka NORFIN nabízí ponožky pro různá použití, od běžného každodenního nošení, rybaření a myslivost, venkovní práce až po použítí v extrémních mrazech.

 

  • Mezi ponožky pro každodenní a méně náročných podmínkách je možné zařadit ponožky BALANCE MIDLE T2M. Tyto ponožky jsou vyrobené převážně z materiálu Akryl nebo sloučením materiálů Acrylic, Polyester, Elastan a vlna. Ideální ponožky vhodné pro rybaření, myslivost a jakékoliv další outdoorové aktivity v chladnějších teplotách. Pro zajištění maximálního komfortu mají ponožky pohodlné postrování a elastickou klenbu, Která podporuje kotník a patu. Díky speciálnímu těsnému střihu se ponožky neshrnují a nekloužou. 

  • Ke středně náročnému nošení a přírodním podmínkám doporučujeme ponožky WOOL LONG, které jsou obzvláště měkké a jsou vyrobené z větší části z přirozené a kvalitní merino vlny, která je měkká a odvádí vlhkost. Dokonale vhodné do chladného počasí

  • Do drsných podmínek byly speciálně vyrobeny ponožky T3P NORDIC MERINO HEAVY. Jedná se o ponožky navržené pro aktivní používání v drsných podmínkách, kde je nutné udržet nohy v teple a suchu. Merino vlna zajišťuje optimální tepelný komfort bez přehřívání chodidla a ultra jemná akrylová vlákna poskytují příjemný měkký pocit a současně bezkonkurenční odvod vlhkosti. Proto jsou tyto ponožky ideální pro nošení v holínkách, kdy dochází k velkému pocení nohou.

Veškerý sortiment značky NORFIN naleznete zde.

Blok souvisejících produktů


 

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00