LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Pískovny jižní Čechy II.

Máme 22.5. a vyrážíme opět k pískovně vyzkoušet štěstí do neděle 24.5. Vše šlo hladce a předpověď počasí nám hrála do karet. Plán byl daný, rychlé zmapování míst, nakrmit, nahodit a uvidíme, co to bude dělat...

První větší kapr zabral kamarádovi v sobotu kolem 13,00 hod. Nádherný tmavý mlíčák 77cm a 8 kg na panáčka lesní jahoda. Nádhera, říkáme si oba... přes den se podívalo ještě na břeh pár menších kapříků, ale nic většího. Večer to přišlo! Pravý, doslova letní přívalák je tady, snad se to teď nerozjede! Píííííííp, kamarád dostává jízdu jak hrom a musí ven. Ryba naštěstí není veliká a během chvilky je venku a zpět ve svém živlu. Déšť ústavá a my si říkáme, ráno bude super, kdy sedět u vody, než po takovém vydatném dešti. Je 6,30 hod. a Jirkovi se rozjíždí prut na Spice Shrimpa a hned v zápětí mně také na Spice Shrimpa, oba zdoláváme! Jirka dostává menšího kapříka do podběráku a já po chvilce také. Na podložce zjišťuji, že kapr kterého jsem vytáhl, je krásně kulatý a ještě nevytřený. Má 71cm a 8kg, pěkný svazový kousek, říkám si. Super, máme dablíka. Krátké video a fotka a mažou zpět do svého domova.

Ráno bylo doslova okouzlující a všichni si užíváme volna a klidu u vody. Pomalu začínáme balit, když už máme ve vodě jen pruty a balím spombovací prut, tak jako blesk z čistého nebe kolem 10,30 hod. přichází jízda na Spice Shrimpa. Po krásném souboji je v podběráku další šupináč. Míša mi rychle skládá uklizenou podložku a rybu pokládám do podložky. Kapra, už nevážím, ani neměřím, ryba má odhadem 75cm a 7kg. Pěkné zakončení na pískovně.

S rybářským pozdravem Míša s Honzou a Jirka s Marťou.

 

Autor: Jan Lavička

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00