LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Pálava - jezero snů

Zdravím LK Baits a LK Boys, ale i všechny ostatní rybáře.

Tahle výprava byla plná emocí a radostí, na které nikdy nezapomenu, a jsem rád, že se s Vámi můžu podělit o své zážitky. Je konec června a konečně mám opět před sebou čtyři dny volna, které chci maximálně využít. Naložené auto úplně k prasknutí (občas si myslím, že je nafukovací) a před sebou hodinu a půl cesty, jak jinak než pod Pálavu.

Na cestu jsem vyrazil ve velmi brzkých ranních hodinách, abych byl na místě co nejdříve a mohl si v klidu postavit zázemí ještě před tropickým počasím, které hlásili na dnešní den. Sice mi chvilku zabralo navozit vozíkem věci k vybranému místu, ale co bychom pro kapry neudělali... Den ubíhal a swingery se ani nehnuly. Odpoledne přijíždí kamarád Tomáš, který se mnou bude lovit až do neděle. Padlo přivítání, společně s grilováním masa, a i nějakým tím pivkem... Prvního záběru jsem se dočkal až v pátek ráno, ale kapr mi při zdolávání zajel do vázky, a i přes šokový vlasec mi to uřízl, cesta člunem na břeh byla zachmuřilá, ale alespoň se jednalo o první kontakt s rybou. Znovu jsem navázal montáž a vyvezl do stejného místa, kde přišel záběr. Po vyvezení se rozjel prut tentokrát z odhozu a výsledkem byl osmi kilový kapřík. Po deváté ranní mi přichází brutální, ale opravdu brutální jízda z vyvezeného prutu, kdy prut vyletěl ze stojanu a zachytil se o hlásič. Pohotově jsem reagoval a hned prut pevně držel v rukou. Tomáš mezitím připravil člun a jeli jsme společně za kaprem. Na vodě jsme si užili super souboj a když Tomáš konečně podebral rybu, kterou jsem přitáhl k lodi, tak nám spadla brada a jen jsme křičeli radostí. Cesta ke břehu byla hned veselejší a taky plná emocí. Při vážení se váha zastavila na čísle 24,80 kg a my byli jak u vytržení. Neskutečný tank. Pár fotek jak ze břehu, tak i z vody, a po chvilce si kapr odplouval do svého podvodního světa. Následovala malá oslava, den byl úplně nejlepší a zůstane mi hluboko v srdci. Další záběr se dostavil až v sobotu ráno a já si mohl vychutnávat souboj s kaprem ještě při spící přírodě před rozbřeskem. Výsledkem byl 15 kg šupík, který mi udělal opět radost. Do neděle se už nic neudálo krom menších ryb, které Tomáš lovil z odhozu. Pobyt pod pálavou jsme si maximálně užili a moc bych chtěl poděkovat parťákovi za ochotu a pomoc a taky hlavně Lukášovi Krásovi za skvělé nástrahy, které fungují. Na výpravě jsem používal Sea Food 24mm doplněný reflexní ananasovou plovkou. Pod pálavou jsme si to maximálně užili a brzy se sem znovu vrátíme.

Za LK Boys Aleš Gramel

Autor: Aleš Gramel

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00