LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Cíleně na jesetery

Ahoj LKáčka, 

nedávno jsme se s kamarádem Pavlem vzdali na jeden den lovu kaprů a vyrazili jsme k našemu kamarádovi na soukromý revír cíleně na jesetery s programem Jeseter Special. Po dlouhé době, opravdu dlouhé době plánování tohoto lovu jsme se vzdali kaprů a konečně nastal ten den D.

Kolem osmé hodiny ranní jsme dorazili na místo. Ihned nás přivítal první jeseter, jezdící kolem břehu, kde jsme chtěli chytat. Po nanošení věcí na naše lovné místo netrvalo dlouho a montáže putovaly do vody. Montáže jsme vázali z naší nejoblíbenější šňůrky Gladiator a háčků Super Curv ve velikosti 4. S sebou jsme měli obě příchutě, jak Cheese Fish, tak Beluga Halibut.

První záběr od jesetera přichází zhruba půl hodiny po nahození. Krásná ryba, která neodolala dvěma peletám Cheese Fish 20mm obalené v pastě. V tu chvíli už má i Pavel na prutu dalšího krásného jesetera na peletu Beluga Halibut. Přehazujeme a další jeseter přichází po 15 minutách opět Pájovi na peletu Beluga Halibut. Dostávám záběr, ale po chvilce se ryba vypíná. Nevadí, přehazuju a signalizátor se ozývá asi po třech minutách a zase u mě boduje peleta Cheese Fish. Podebírám krásného jesetera. Parádní lov. Po chvilce už se rozjíždí i Pájovi Cheese Fish a už před kamerou drží další krásnou rybu.

Po poledni nás trápí neuvěřitelné vedro a záběry od jeseterů úplně přestávají. Minimálně 4 hodiny se nic neděje, když v tom se rozeznívá můj hlásič. Na konci je pro nás překvapení. Krásný jeseter, kterého jsme dnes už viděli. Poprvé vzal Pájovi peletu Cheese Fish a u mě neodolal peletě Beluga Halibut. Fotku, krátké video a zpátky do vody. Těsně před odjezdem podebírám ještě jesetera na peletu v pastě Beluga Halibut.

Za nás to byla parádní vycházka, která je určitě zajímavým zpestřením. Ale přeci jen kapr je kapr. Tak teď zase zpátky k nim. Na konec přidávám pár fotek a krátké video.

Za LK Boys
Tomáš Koubek

Autor: Tomáš Koubek

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00