Košík: 0 Kč
0

Cíleně na jesetery

17. 07. 2019

LK Baits, Zprávy od vody, LK Boys

Tomáš Koubek

Ahoj LKáčka, 

nedávno jsme se s kamarádem Pavlem vzdali na jeden den lovu kaprů a vyrazili jsme k našemu kamarádovi na soukromý revír cíleně na jesetery s programem Jeseter Special. Po dlouhé době, opravdu dlouhé době plánování tohoto lovu jsme se vzdali kaprů a konečně nastal ten den D.

Kolem osmé hodiny ranní jsme dorazili na místo. Ihned nás přivítal první jeseter, jezdící kolem břehu, kde jsme chtěli chytat. Po nanošení věcí na naše lovné místo netrvalo dlouho a montáže putovaly do vody. Montáže jsme vázali z naší nejoblíbenější šňůrky Gladiator a háčků Super Curv ve velikosti 4. S sebou jsme měli obě příchutě, jak Cheese Fish, tak Beluga Halibut.

První záběr od jesetera přichází zhruba půl hodiny po nahození. Krásná ryba, která neodolala dvěma peletám Cheese Fish 20mm obalené v pastě. V tu chvíli už má i Pavel na prutu dalšího krásného jesetera na peletu Beluga Halibut. Přehazujeme a další jeseter přichází po 15 minutách opět Pájovi na peletu Beluga Halibut. Dostávám záběr, ale po chvilce se ryba vypíná. Nevadí, přehazuju a signalizátor se ozývá asi po třech minutách a zase u mě boduje peleta Cheese Fish. Podebírám krásného jesetera. Parádní lov. Po chvilce už se rozjíždí i Pájovi Cheese Fish a už před kamerou drží další krásnou rybu.

Po poledni nás trápí neuvěřitelné vedro a záběry od jeseterů úplně přestávají. Minimálně 4 hodiny se nic neděje, když v tom se rozeznívá můj hlásič. Na konci je pro nás překvapení. Krásný jeseter, kterého jsme dnes už viděli. Poprvé vzal Pájovi peletu Cheese Fish a u mě neodolal peletě Beluga Halibut. Fotku, krátké video a zpátky do vody. Těsně před odjezdem podebírám ještě jesetera na peletu v pastě Beluga Halibut.

Za nás to byla parádní vycházka, která je určitě zajímavým zpestřením. Ale přeci jen kapr je kapr. Tak teď zase zpátky k nim. Na konec přidávám pár fotek a krátké video.

Za LK Boys
Tomáš Koubek

Předchozí článek Přehled článků Další článek


Zajímavosti z našeho blogu

Začtěte se do poutavých rybářských a dalších článků.

NUTRIGO

15. 02. 2020

NUTRIGO

NUTRIGO - NOVÁ DIMENZE NÁVNAD. NEZŮSTANE KÁMEN NA KAMENI!!

Revoluce na sumce: Plovoucí pelety na sumce, které nadnesou rousnice nebo pijavice!

15. 07. 2021

Revoluce na sumce: Plovoucí pelety na sumce, které nadnesou rousnice nebo pijavice!

Tak tohle je teda bomba! Česká firma LK Baits na rybářský trh uvedla speciální plovoucí pelety na sumce, které mají…

NUTRIGO PREDATOR

23. 07. 2021

NUTRIGO PREDATOR

Vážení zákazníci, rybáři a rybářky. Přinášíme Vám něco velkého, výjimečného a pevně věříme, že to bude další bomba!

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a nic vám již neunikne.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.