LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Saharská zátoka

Na Saharu jezdím už pěknou řádku let a jelikož soukromé vody nevyhledávám, tak Sahara je pro mne naprostou výjimkou. Dá se říct, že ji ani jako soukromou vodu neberu. Spíše je to pro mě klubová voda, a ještě přesněji srdcová záležitost. A to z jednoho prostého důvodu, a tím jsou lidé, kteří se kolem revíru točí a kteří se na chodu pískovny podílejí.

Všechna ta práce a úsilí, které do toho vkládají, aby vytvořili revír, který nebude jako z kopírky na soukromé vody, se jim vrací v podobě krásných, zdravých a hlavně od malička vychovaných kaprů, kdy každý kapr je takřka unikát. A je radost s těmito kapry poměřit síly, protože jí mají opravdu na rozdávání. A tím chci celému Saharskému teamu poděkovat za to, co pro nás rybáře dělají, že se snaží vybudovat pro kapraře vodu, která nebude jen pouhou mašinou na peníze, ale slastí zde strávit chvilky na břehu a setkat se se saharskými plnokrevníky.

Takže chlapi, díky a díky, že mohu být toho všeho součástí, je mi ctí.

A teď k víkendu na V.I.P. zátoce:

Je málo míst na Sahaře, která za ty léta neznám, a když se mi naskytla možnost tohle místo navštívit, tak jsem neváhal ani sekundu. Do zátoky jsem vyrazil s mým nejlepším kámošem a zároveň rybářským parťákem. A víkend to byl víc než parádní. Každý jsme měli taktiku jasnou, jeden prut na plovku lehce nade dnem a druhý prut samotná kulička na dno. K háčku jsme dávali malé PVA punčošky s drceným boiliesem. Chytali jsme kousek od břehu a byla to ta správná taktika. Záběry nám chodily skoro každou hodinu během dne. V noci to bylo na záběry slabší, ale aspoň byl čas na spaní. Co se týče velikosti ryb, tak průměrná váha se pohybovala od 10-14kg a dva Karlosovy největší kusy měli přes 18kg.

Víkend to byl krásný a už se těším na další setkání. A hlavně přeji všem rybářům krásné úlovky na této pískovně. A prosím všechny, ať se k rybám chovají se vší úctou, aby se kapři měli stále tak fajnově, jako je tomu doposud, a mohli dělat radost další řadu let dalším rybářům.

Tak petrův zdar!
Jakub „Smith“ Kovář

Autor: Jakub Kovář

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00