LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Ohře

Mé letošní první vycházky směřovaly na řeku Ohři. Dříve jsem na tento úsek chodil s feederem a vždy jsem si pěkně zachytal malé ryby. Sem tam ale přišla ryba, kterou jsem s jemným feederem nebyl schopen zdolat a o rybu jsem vždy přišel.

Vyrazil jsem tedy na břeh své oblíbené řeky. Jako vždy jsem se snažil odlišit od ostatních. Vyšlapat si místo dál od ostatních a chytat jinak než ostatní. To pro mne znamenalo zjemnit montáže a použít menší, atraktivní nástrahy. Přiznávám, že malinký háček s malou kuličkou Pikantní broskve nebo Cherry vypadal v kapřích tlamách poněkud vtipně, ale výsledky to přineslo a ryby mi nepadaly. Nachytal jsem touhle taktikou spoustu krásných ryb.

Tomáš Toman

Autor: Tomáš Toman

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00