LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Martin Vavřina a Duo X-Tra

Zdravím všechny rybaře!

Moje další vycházky směřovaly na zdejší pískovnu, kam rád chodím i na pár hodin. S sebou jsem si vzal boilies Duo X-Tra Nutric Acid / Pineapple 20mm. Kluci na prodejně říkali, že na to pochytali pěkné ryby, říkal jsem si, proč to nezkusit.

Po příjezdu na vytipované místo nahazuji s PVA punčochou s nadrceným boilisem stejně příchutě. Nakobruji pár kuliček a čekám na záběr. Do půl hodiny přichází menší násaďák a pak to začalo, přišla pozvolná pomalá jízda a byl tam! Nádherný 18 kg šupinač, který mi udělal ohromnou radost. Potom jsem chytil ještě pár menších a odjížděl jsem spokojeně domů. Duo Nutric Acid / Ananas jsem si zařadil do své tašky, kde mu budu důvěřovat nadále.

Za LK Baits
Martin Vavřina

Autor: Martin Vavřina

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00