LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Odpočinková výprava Míry Kratěny

Po delší době jsem vyrazil na kapry. Z mnoha důvodů jsem tuto výpravu už opravdu potřeboval. Chyběl mně ten adrenalin z čekání na záběr, zdolávání a nepopsatelná radost po shlédnutí úlovku na podložce. Stejně tak jsem již potřeboval v klidu sedět v bivaku a koukat v tichosti do tmy a dát oddechnout hlavě, duši i tělu...

Kapraření mám moc rád a to, že se k vodě nedostanu tak často jako kdysi, jenom tuto moji vášeň podporuje. Z této vycházky jsem měl radost o to větší, že jsem k ní přistoupil i s velikou precizností. Již doma jsem si připravil speciální mix jemného krmení a stejně tak velice atraktivní návnadu do PVA. Byl jsem rozhodnut krmit velice přesně a přímo do jemného krmení nahazovat své montáže. K tomu jsem použil tyčovou bojku a všechny pruty jsem před každým náhozem přesně klipoval. Tím jsem docílil to, že všechny montáže byly přesně tam, kde jsem chtěl, s vysoce atraktivním krmením kolem nástrahy a velikou jistotou, že nic není zamotané. Taktika začala fungovat dost rychle. Kaprům krmení šmakovalo a na místě vydržely vždy pěkně dlouho, dokud se jich pár nepovedlo přimět k záběru. Z vlastní zkušenosti musím říci, že říjen je velice těžký měsíc pro samotný lov. O to více mě potěšilo množství záběrů a hlavně krása a velikost ulovených kaprů. Musím ale říci, že úplně největší radost jsem měl ve chvíli, kdy za mnou dorazila Hanča s našim Mirďou.

Co se krmení týká, sáhl jsem opět po Van den Eynde Turbo s partiklem na množstevní krmení. Do toho jsem tak jako vždy přihodil i pár boilies s peletami. Tentokrát jsem zvolil opravdu malé velikosti návnad i nástrah a to se ukázalo jako dobrá cesta. Nutric Acid, Nutric Acid - Pineapple, Seafood - Compot NHDC a k tomu pasty a malé pop up.

Jaromír Kratěna

Autor: Jaromír Kratěna

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00