LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Jak na candáty 1. díl

          Dobrý den vážení rybáři. Sezóna dravců je v plném proudu a spousta z Vás nám píše dotazy, jak ulovit candáta. Filip Vrtal si proto pro Vás připravil další sérii video, tentokrát zaměřenou na lov candátů.

          Po sérii videí věnovaných štikám přichází první díl videoseriálu Jak na candáty? V tomto videu si povíme strategii lovu na stojatých revírech (myšleno rybnících, ne přehradách) s gumovou nástrahou. Zaměříme se na výběr místa v různých denních dobách, následně bude řeč o vedení nástrahy s ukázkou techniky přímo od vody. Pro úspěšné vedení je potřeba správně zvolit hmotnost jigové hlavičky a o této problematice je ve videu také řeč.

 

S pozdravem
Tým LK BAITS

Blok souvisejících produktů

 

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00