LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

SAHARA s Kájou

          Ahoj ahoj, S Kájou jsme přemýšleli kam po delší době vyrazit na kapry. Jelikož letos je tlak na naše vody, díky víme čemu, abnormální a my chtěli mít klid u vody a nic neřešit, tak jsme vyrazili na 2 noci na Saharu.

           Sedli jsme si na místo číslo 2 a jak budeme chytat jsme věděli od začátku. Pravý prut směr špice před 2,5kou a zbytek po cca 15 metrech směrem do leva. První zákrm jsme udělali cca 7 kg mixu boilie a Nutriga patentka a tím jsme skončili. Rozhodnutí bylo masivněji zakrmit, nahodit pruty a nechat je tam ležet klidně 24 hodin, jelikož co mám zkušenosti z této vody, tak je kolikrát lepší si počkat, než vymýšlet hlouposti. 

          Prvních 24 hodin jsme byli bez záběru, ale taktiky jsme se drželi i tak. Kája si s jedním prutem hrála a zkoušela různé nástrahy a návnady.Druhou noc už to vyjelo a Kája zdolala na kombinaci boilies Spice Shrimp Amur Special s CUC! Ananas parádního lysce.

           Hodinu na to i mně vyjel prut, ale ryba kousek od břehu spadla. Poté už celou noc ani píp až do doby, kdy už Kája měla vytáhlé své pruty a chtěla vytáhnout mé. V tu chvíli mně vyjel pravý prut na kterém jsem měl ronnie rig s wazzupkou ve švestkové esenci. Od začátku jsem cítil, že ryba je přes vázku, a tak jsem šel na člun. Vlasec jsem vytrhl ze třech vázek a po parádním souboji byla tato ryba třešničkou se 2kou na začátku a odjezd domů byl hned veselejší.

Všem slušným rybářům ať se daří a užívejte čas u vody.


Miloš Ledvinka
LK BAITS

Blok souvisejících produktů

 

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00