LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Letní pískovna

          Zdravíme Vás rybáři. Náš talentovaný LK Boy Dan Suška se začátkem léta vydal na jednu svazovou pískovnu a v následujících řádcích se s námi podělí o své zážitky z této výpravy.

          Ahoj Lkáčka, začátkem léta jsem se vydal na mojí oblíbenou pískovnu. Jelikož byl začátek léta a teploty venku přesahovali 30 stupňů Celsia tak celá pískovna byla obklopena plavci. Proto jsem se vydal na druhou stranu pískovny. Po příchodu na místo jsem zahlédl podél břehu pár kaprů na hladině. Hned jsem se dal do přípravy všech věcí abych měl co nejrychleji pruty ve vodě.

Na první prut jsem zvolil ronnie rig s popkou compotu NHDC. Pro větší atraktivitu jsem použil ještě práškový dip stejné příchutě.

Do prostoru jsem nakobroval pár kuliček NUTRIC ACID.

          Když jsem poklákal druhý prut do vidličky, tak jsem měl padák na první prut podél břehu. Po pár minutách zdolávaní jsem podebral menšího amura. Rychle jsem si s ním udělal fotku ať rybu netrápím v tropickým počasí delší dobu na břehu.

          Po zdolání amura jsem nastražil pod háček boilies Nutric Acid, obalené v pastě Nutric Acid s malou PVA punčoškou naplněnou peletkami Nutric Acid. To vše jsem řádně zalil All Amino Nutricem a Nutra Stimul Liquidem Nutric acid a nahodil. V podvečer dostávám jízdu i na tento prut. Po chvíli zdolávání již vím, že je to slušná ryba. Ryba byla na volné vodě, kde žádné nebezpečí vázky nebo potopeného stromu nehrozilo. Po 10 minutách končí ryba v podběráku.

          V podložce jsem měl kapra atakují hranici nad 10 kg. Jsem nadšený že se mi podařilo zdolat tohoto krasavce v tropickém dni ještě za denního světla.

Nepovedená fotka většinou bývá tou nejlepší :-D 


Za Lk Boys Dan Suška

Blok souvisejících produktů

 

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00