LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Nečekaná odměna

Ahoj LKáčka,

letošní květnové počasí mi na vycházky k vodě moc nepřálo i kvůli nepříznivému a chladnému počasí, protože buďto teploty byly hodně pod 10°C a nebo ryby vůbec nespolupracovaly. Na začátku měsíce jsem po práci využil relativně pěkného počasí a pokoušel jsem se o nějaký ten záběr, kterého jsem se nakonec dočkal a mohl se těšit z kapra, který se nechal zlákat výraznou vůní 20mm kuličky Compot N.H.D.C. Poté mi začalo krátké období půstu.

O dva týdny později mě kamarád Ondra lákal k vodě s tím, že ryby jsou při chuti a že to touto vycházkou určitě zlomím… No ,po předchozích nezdarech, kdy jsem chodil k vodě spíše posedět, jsem tolik optimismu necítil, ale na druhou stranu ten pobyt v přírodě je také fajn, tak jsem sbalil to nejnutnější a připojil se. Na malou plochu zakrmenou několika kuličkami Spice Shrimp jsem tentokrát zvolil nástrahu v podobě dvou osmnáctek Peperinu bílé barvy, 4mm peletekPVA a pak už se jen usadit a čekat. Zhruba po čtyřiceti minutách registruji nevýrazný padák, proto pomalu zasekávám. Při navíjení to vypadalo na malou rybu, ale pár metrů od břehu se ryba otočila a pěkně ztěžkla. Do podběráku jsem Ondrovi opatrně navedl krásného kapra, u kterého se mi váha zastavila na hmotnosti přesahující čtrnáct kilogramů a potichu jsem si oddechnul, protože tohle jsem zrovna nečekal. Skvělý pocit po dlouhé době chytit takového krasavce. I když se mi už žádná ryba v ten den nepodařila, odcházel jsem od vody nadmíru spokojený a byl jsem hlavně rád, že jsem se na to nevybodnul a k té vodě šel!

Za LK Boys Martin Kulišťák

Autor: Martin Kulišťák

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00