LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Vymodlené záběry

Ahoj všem tichým bláznům,

v půlce května jsem vyrazil s kamarády na jednu pískovnu ve východních Čechách. Výpravu jsme plánovali dlouho dopředu a hodně si od ní slibovali. Na chytání jsme měli vytyčené 4 dny. Jelikož dorazila v inkriminovanou dobu do Čech studená fronta, rozhodl jsem si najít hlubší místo – cca 5 m hluboké, kde jsem předpokládal, že ryby budou stažené.

To jsem si rozkrmil partiklem, Spice Shrimpem, jak peletami tak i koulemi, + jsem dokobroval na místo pár koulí Peperinu. První záběr přišel při setmění, po 30min. boji se v podběráku ukázal neuvěřitelný šupík 23,7 kg. Říkám si: „To je začátek, jak má být!“, bohužel to byl na dlouhou dobu jediný záběr. Rybám se při ochlazení vůbec, ale vůbec nechtělo žrát. Dalšího záběru jsem se dočkal až o dva dny později. Přišel opět šupík, tentokrát 16,1 kg. Do konce výpravy jsem loupnul ještě dva šupíky, a to 16,20 a 8,5 kg. Ve finále můžu konstatovat, že pro mě výprava dopadla dobře, i když to byl boj o každý záběr. O to víc si jednotlivých ryb vážím, když vím, jaké úsilí to stálo se k nim propracovat.

Ať vám to jezdí!

David „Popíl“ Popelka

Autor: David Popelka

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00