LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

První dubnová výprava

Zdravím příznivce LK Baits.

Konečně jsem našel volný víkend a plánoval se s taťkou a Štěpánem vydat na můj oblíbený revír. V pátek mě ráno sice čekala škola, ale již v tu chvíli jsem byl na rybách a učení vůbec nevnímal. V 16:00 jsem se dočkal. Vyrazili jsme směr „rybník“.

Po příjezdu následoval standartní postup. Navázat pruty ActivLine, na jeden připravit starý dobrý Nutric Acid a na druhý nové dítko z dílny LK Baits – Peperin. Nahozeno máme, tak jen vybalit a čekat na líbezný tón hlásiče. Poprvé jsme tuto nádhernou melodii uslyšeli u tátova prutu až v 01:30. A nakonec z toho byl kapr kolem 8 kilogramů. Tento krasavec podlehnul Fish Activ Compot NHDC. V noci jsme jen zaslechli pár provokativních pípnutí. Zrovna jsem se byl proběhnout na hřiště, když v tom na mě Štěpán zakřičel, že mám jízdu. Tak jsem jen tak volným tempem šel k prutu, jelikož jsem si myslel, že si ze mě Štěpán dělá srandu, ale jen jsem uslyšel zvuk hlásiče, své tempo jsem zrychlil na sprint. Po krátkém zdolávání byl na břehu kapr s 12 kilogramy. Tento fešák se nechal zlákat úžasnou kuličkou Nutric Acid. Po tomhle okamžiku začaly ryby spolupracovat a na břehu se ukázali dva opancéřovaní krasavci, kterým zachutnal Record Corn a peleta. Po delším čekání se mi zase rozsvítila dioda! Tentokrát kapr, zhruba 8 kg. Udělali jsme fotku a kapra vrátili zpět do své domoviny. Od té doby se už neozvalo ani jedno pípnutí, nebo nějaká další aktivita ryb. Čas plynul a já nevnímaje musel sbalit věci a bohužel se vrátit domů. Ať vám berou…

Vojtěch Kunc

Autor: Vojtěch Kunc

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00