LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Martin Vavřina a Duo X-Tra podruhé

Zdravím,

tak jsem se vrátil zpět! Venkovní teploty byly opravdu vysoké, byl pátek a já po práci vyrazil na místo, které jsem si 3 dny dopředu vždy cestou z práce krmil, a doufal jsem, že mi místo nikdo nezasedne. Naštěstí bylo volné!

Rychle vybaluji pruty, stavím brolíčko a montáže směřuji do vody. Do večera vše probíhá v poklidu, až půl hodiny před koncem denní doby lovu se mi rozjíždí pravý prut a na konci byl úžasný lysec 17,5 kg, který mi udělal ohromnou radost. Do konce výpravy přichází ještě pár menších násaďáků. Opět mi zafungovalo boilies Duo X-Tra Nutric Acid / Ananas a na druhém prutu boilies Mussel – do teplé vody top nástraha. Všem rybářům přeji hodně štěstí ve zbytku sezóny. 

 Za LK Baits Martin Vavřina 

Autor: Martin Vavřina

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00