LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Změna místa

Po delší době jsem se dostal na víkendové chytání. Bohužel v pátek ani v sobotu se mi nepodařilo udělat záběr, a tak jsem se rozhodl v sobotu odpoledne přestěhovat na jiné místo. 

Udělal jsem si nové návazce a na novem místě mohly letět montáže do vody. A jak se říká "změna místa – ryba jistá", tak tomu i tak bylo. Zdolal jsem několik menších kaprů a mezi ně se zapletl i tenhle krásný kapr, který byl světle stříbrný se zlatým ocasem. S radostí jsem si sním udělal fotku na památku a mohl ho pustit zpět do vody. Na této vycházce jsem chytal na boilies Chilli Squid.

S pozdravem od vody Radek Hajný

Autor: Radek Hajný

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00