LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Překvapení z malé vody

Ahoj LKáčka,

hlásím se s další zprávou od vody. Po kempu Rybáček jsem vyrazil jen na lehko na jeden menší rybníček na chatě, kde jsem si chtěl zachytat menší kapříky. K vodě jsem si vzal dvoje malé popky, konkrétně Zig rig boilie Wild Strawberry/Carp Secret a popky Citrus 10-12 mm a IQ Method Ready mix Cherry.

Nachytal jsem opravdu hodně menších kapříků, za kterými jsem přijel. Ale večer se rozjel pravý prut – pomalá jízda. Došel jsem k prutu, jen ho přizvedl a ryba se hned rozjela proti mně, tak jsem začal hned namotávat vlasec, až jsem ji zase ucítil zpátky na prutě. Ryba šla rychle k podběráku, tak jsem myslel, že to je amur, proto jsem si nechal povolenou brzdu, kdyby se tak stalo a zase vyjel pryč, což se samozřejmě stalo a ryba vyrazila zpět na vodu, tak už jsem doufal v hezké torpédo z této malé vody a při následujícím pokusu už ryba byla v podběráku. Rychle jsem si došel pro čelovku a nevěřil jsem svým očím, v podběráku byla nádherná štika, která měřila 78 cm. Rychle jsem ji vyfotil a pustil zpět Paní Zubatou.

Za LK Boys
Daniel Suška

Autor: Daniel Suška

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00