LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Lov kaprů Brloh

Tak máme sezonu v plném proudu! Panují horka, bouřky, teplé večery ideální ke grilování... Tento čas mám rád! Je čas, kdy mi začíná dovolená! A jak jinak odstartovat dovolenou než rybářskou akcí někde u vody?!

Vyrazili jsme ve třech párech na rybářský soukromý revír Brloh, kde máme rezervaci na 4 dny. Tato silně prochytávaná voda mi tentokrát vydala jen pár místních kaprů. Celkem se mi povedlo ulovit 5 kaprů a 2 krásné amury. Úspěšné nástrahy byly příchutě Spice Shrimp / Sea Food / Mussel.

Brzy se ozvu ze svazu...
S pozdravem Míša a Jeník

Autor: Jan Lavička

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00