LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Zapomenuté labské rameno

Po delší době se zase hlásím od vody. Vyrazil jsem na jedno zapomenuté labské rameno, na kterém jsou pouhá 2 místa na chytaní.

Silně zarostlá voda plná vázek a spadaných stromů, to jsou ta správná místa, kde se ryby ukrývají, ale je obtížné je z vázek dostat, ale i přesto se mi povedlo pár pěkných kapru navést do podběráku. Místo jsem si jezdil pravidelně v týdnu krmit dva dny dopředu boiliem Peperin 18mm, každý den jedním kilem před spadané stromy, a byla to dobrá volba. Povedla se mi nádherná jikernačka před třením s váhou přes 20 kg, která mi udělala ohromnou radost. Jako nástrahu jsem zvolil pop-up Peperin 18mm s PVA punčochou peletek a byla to třeba do černého…

Martin Vavřina

Autor: Martin Vavřina

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00