LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Lov candátů na rybičku: Jednoduchý fígl, jak vylepšit rybičku na candáty! Mějte více záběrů

Chytání candátů na rybičku patří k nejúspěšnějším způsobům lovu těchto krásných ryb. A ono se není čemu divit! Při tomto rybaření candátům nabízíme jejich přirozenou kořist, kterou loví odjakživa. Jde ale i nástražní rybičku vylepšit? Ano! A to velmi jednoduše! U nástražní rybičky jde docílit toho, že bude vydávat zcela unikátní pach, který candátům efektivněji „říká“, že tahle rybička je zraněná, anebo už mrtvá. A proto se jedná o velmi snadnou kořist, kterou žádný noční dravec neodmítne. O čem to vlastně mluvíme?

Jak to vlastně funguje v přírodě? V momentě, kdy rybička uhyne, tak se nastartuje bakteriální proces, který ve vodním prostředí vydává naprosto unikátní pach. Tento proces funguje odjakživa, takže za tu extrémně dlouhou dobu se do candátů „uložilo“ to, že při kontaktu s tímto pachem dravec okamžitě „ví“, že nedaleko něho je snadná kořist – zraněná nebo mrtvá rybička. Zajisté, už samotná mrtvá rybička ze sebe vydává nějaký pach, ovšem ten lze výrazně zesílit, což může hrát při lovu candátů zásadní roli. A to je ten zásadní rozdíl! Proč?

Jen si to představte: Při lovu na mrtvou rybičku rybář prostě nahodí na lovné místo a čeká. S rybičkou nijak zvláště nehýbe, takže rybář je odkázán na štěstí, že candát na mrtvou rybičku prostě narazí. Ovšem ono to jde vylepšit! Pokud na tuhle rybičku použijete speciální tekutinu, tak ta začne vydávat velmi silný odér, který k candátům vysílá jasný potravní signál, který dravcům „říká“ – hele, nedaleko je kus chutného masa, za kterým se nemusíš „honit“… O jakou tekutinu se jedná?

Predator Booster

Vynikající atraktivní booster na candáty, který dokáže velmi výrazně zesílit pachovou stopu mrtvé rybičky, ale také umělé nástrahy. V čem je síla tohoto boosteru? Predator Booster obsahuje celou řadu přírodních látek, ale největší zastoupení má rybí louh a „specifický signál“, který dokáže ve vodě vytvořit pach zraněné nebo mrtvé rybičky. Principem tohoto boosteru je, že tato tekutina výrazně zesílí pach naši nástrahy.

Než si začnete klepat na čelo: Je to stejné, jako byste vzali například psa a strčili ho do bludiště s jednou miskou žrádla. Zvíře má prostě mnohem silnější čich, díky kterému dokáže tuto potravu snadněji a rychleji najít. A to samé platí u tohoto boosteru na candáty. Tekutina zaručuje to, že candát naši nástrahu spolehlivěji a rychleji najde, a že se nestane, že by ji minul. Protože ta pachová stopa je opravdu hodně silná.

Zcela zásadním rozdílem tohoto boosteru – oproti jiným dipům na dravce – je v tom, že tento Predator Booster má naprosto dokonalou přilnavost. Jedná se o tekutinu, která na živočišné i umělé nástraze vydrží velmi dlouhou dobu, takže nástraha pak zásadně déle vydává tento silný živočišný odér. Tohle je ten rozhodující klíč k úspěchu při chytání candátů.

Jak vlastně tento Predator Booster používat? Jednoduše! Tekutinu prostě naneste na nástrahu a nechte působit. Absolutně nejlepší je mrtvé rybičky nebo umělé nástrahy pokapat atraktivní tekutinou, a nástrahy potom vložit na 3 až 5 minut do sáčku nebo krabičky. Tekutina se na nástraze krásně rozmaže a „zažere“ se do ní. Tohle je nejjednodušší – ale nejúčinnější – způsob použití. Bacha! Nástrahy nenamáčejte přímo v lahvičce, protože booster takto znehodnotíte!

Pokud chcete při lovu candátů udělat maximum, a chcete mít jistotu, že máte na háčku takovou nástrahu, která láká i svým silným pachem, pak je tenhle Predator Booster skvělou volbou. Jedná se o velmi zajímavý tekutý atraktor, díky kterému můžete nachytat výrazně více candátů než kdy jindy…

Výhody e-shopu: Sleva až 15 %!!! Při objednávce nad 1000 korun doprava ZDARMA!

Blok souvisejících produktů

Autor: Tým LK Baits

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00