LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Letní úlovky Rosti Masopusta

Ahoj kamarádi,
čas letí! Před chvilkou jsem vyhlížel první kvítí a teď se listy zbarvují do všemožných barev. Přichází moje nejoblíbenější období z roku – podzim.

Ještě, než se pustím do svých naplánovaných výprav, musím se pochlubit svými letními úlovky, kdy jsem krátce navštívil svazovou pískovnu u Pardubic. Myslím, že není potřeba žádných přebytečných slov, raději za sebe nechám hovořit fotografie, které častokrát řeknou mnohem více. Přeji Vám rybáři mnoho krásných chvil u vody a nezapomeňte se také pochlubit svým příběhem nebo fotografiemi. Těším se!

Rostislav Masopust 

Autor: Rostislav Masopust

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00