LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Krátká vycházka

Zdravím LKáčka,

na konci července jsem se vydal na svůj oblíbený rybník, který je dosti mělký. Jako krmení jsem použil vařenou řepku, kukuřici a boilie. Dohromady jsem měl cca 5 kg krmení.

Oba pruty letěly do půlmetrové hloubky na hranu asi osm metrů od břehu. Pod háček jsem dal silně nadipovaného panáčka Compot N.H.D.C. a na druhý prut stejně atraktivního panáčka z Nutric Acid. Po dvou hodinách, kdy byly hlásiče němé, se rozjel prut s Compotem, a já, když jsem viděl ocasní ploutev kapra, tak mi bylo jasné, že s takovýmto kaprem jsem se ještě nesetkal. Po 35 minutovém souboji na polorozpadlém mole jsem podebral mého zatím největšího kapra s parametry 90 cm a 15 kg. Kapr byl pojmenován Big Mama a jako jedna z největších ryb v revíru byla vrácena vodě.

Za LK Boys
Jan Ježek

Autor: Jan Ježek

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00