LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

12 hodin u vody

Po práci jsem vyrazil na svazovou pískovnu. Chtěl jsem selektovat menší rybu, tak jsem nastražil 2x24mm bolies Spice Shrimp. Akorát panovaly vysoké teploty kolem 30 stupňů.

Už to vypadalo, že žádný záběr nepřijde. Byly 2 hodiny odpoledne a přichází pomalý záběr, ale bohužel po chvíli o rybu přicházím v travinách. Ani jsem nestihl znovu nahodit prut, a v tom mi přichází druhý záběr na druhý prut. Tuhle rybu jsem dokázal dostat ke břehu a nakonec i do podběráku. Byl jsem velice šťastný, protože to byl krásný široký šupináč. Mohl jsem si ho vyfotit na památku a pustit ho zpět do svého domova a já mohl spokojeně odjet domů.

S pozdravem od vody
Radek Hajný

Autor: Radek Hajný

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00