LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Krátká vycházka na oblíbenou svazovku

Ahoj LKáčka,

konečně jsem po týdnu školy zase vyrazil na ryby na mou oblíbenou svazovou vodu. Přijel jsem okolo 16. hodiny. Hned jsem se dal do vybalování a přípravy věcí. Když jsem měl už skoro vše potřebné hotové, tak jsem si vzal prut s deeperem a projel si vytipovaná místa.

Zaujalo mě místo u rákosí, kde byla cca 1,4 m hloubka a ryby se tam ukazovali, tak jsem tam lehce zakrmil Method mixem a pár peletkama. Pak jsem se pustil do přípravy prutů. Na první jsem zvolil popku Peperin, kterou jsem namočil v dipu Peperin, a k tomu ještě malé PVA. Hodil jsem to na předkrmené místečko a čekal, co to bude dělat. Asi po 20 minutách od náhozu přišel tento luxusní řádkáč. Nebyl sice moc velký, ale pro mě to byla hodně cenná ryba, za kterou jsem byl strašně rád. Bohužel pak už žádný záběr nepřišel. Už se těším, až se tam zase někdy brzo vyrazím.

Za LK Boys Dan Suška

Autor: Daniel Suška

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00