LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Na rušné svazovce ve městě

Pár dní volna a krásné sluníčko nás nenechalo chladnými, věděli jsme, že v takovém počasí budou záběry chodit spíše pravidelně, a taky že chodily. Nebyli jsme líní a vstávali jsme už pěkně na 3:30 ráno, abychom si vše připravili a za pět 4 vyráželi na vodu se zavážkou.

Během dne se ryby stáhly k hladině a vyhřívaly se, my si zatím užívali krásných slunných dnů. Jelikož je revír přímo ve městě, měli jsme neustále nějaké návštěvy kolemjdoucích a rekreantů, kteří si u vody také užívali teplé dny, jedna milá paní nám dokonce dala malou dřevěnou kostičku se srdíčkem a se slovy: "To je za ekologii, viděla jsem, jak tady uklízíte a máte tu čisto," to je věc, na kterou jsem opravdu pyšný, ale zpět k rybám. Top nástrahou se stal určitě Nutric Acid a v těsném závěsu Peperin. I když je teprve duben, ryba neměla absolutně problém vzít 2 kuličky o průměru 20mm. Měli jsme hodně času a chtěli jsme jít po těch největších, proto jsme nekrmili partiklem a nepřidávali ani žádné PVA punčochy, ke každé montáži bylo rozhozeno pár kuliček, cca 2 hrstky a zbytek už jsme nechali na kaprech. Hned první ráno tato taktika přinesla 2 ryby, 6,5kg a 16,5 kg. Další dny postupně každé ráno přinášelo krásné ryby, co však ani jednou nepřišlo je malá násadová ryba (do 3 kg), kterou jsme se bavili v zimě na 10mm pop up + PVA s peletkami a které je na revíru opravdu požehnaně. Ve výsledku se nám podařilo chytit pár lepších ryb 15+, dále některé okolo 10 kg a nechyběly ani menší 6-8 kg. Na závěr všem přejeme spoustu krásných úlovků a hlavně zážitků...

Daniel Buňka

Autor: Daniel Buňka

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00