LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Sobota na pískovně

V sobotu jsem vyrazil na pískovnu do Lysé nad Labem. Ráno sice pršelo, ale to mě neodradilo, a vybalil jsem si věci a nastražil svou oblíbenou nástrahu Compot N.H.D.C.

Do 30 minut jsem měl záběr a rybu na prutu, ale bohužel se mi ji nepodařilo zdolat, a to se poté opakovalo ještě jednou. Poté jsem měl opatrný záběr a přišel se podívat na břeh krásný kapřík, který měl 6,5 kg. Pak se delší dobu nic nedělo, a tak jsem přemýšlel, jakou zkusím nástrahu. Nakonec jsem zvolil Record Corn a do 20 minut přišla krásná jízda, až mi vylétl prut z vidličky, a začal krásný boj, na jehož konci byl krásný šupík s váhou 8,5 kg. Vím, že to nejsou žádní obři, ale i tak jsem si to užil na 100%.

S pozdravem Milík Lojek

Autor: Milík Lojek

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00