LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Co se skrývá v pytlíku? Feeder Roach/Voorn/Gardon (Plotice)

V posledních letech vyběhla v portfoliu firmy Marcel Van Den Eynde celá řada krmení s označením „Feeder“. Rád bych vám tuto řadu trochu rozkryl a přiblížil. Dnes začínáme s krmením Feeder Roach-plotice. Co se tedy skrývá v pytlíku?

Kromě základových množstevních komponent směsi zde ve zvýšeném množství lze rozpoznat zejména najemno mleté konopí, kukuřici a TTX. Právě zmiňované konopí je ploticemi velmi oblíbené a je typickou přísadou ploticových směsí. Celkový strukturní charakter směsi je dosti jemný.

Toto krmení se vyrábí ve dvou barevných provedeních a sice v barvě světle hnědé-přírodní a v barvě černé. Zde je na vás, jakou barvu preferujete.

Podstatnou a typickou vlastností této směsi je aroma koriandru. Toto aroma je pro ploticové směsi a pro lov plotic obecně velmi oblíbené. Zrovna tak bývá koriandr základem posilovačů určených pro cílený lov plotic. Reagují na něj dobře jak plotice, tak ostatní ryby cejnového pásma. Spolu s aroma koriandru zde najdeme příjemnou vůni pečiva, kterou směsi dávají její základní komponenty.

Určení směsi k lovu plotic rozhodně není striktní. Ba naopak je obecně známo, že ploticové směsi bývají jedny z nejuniverzálnějších. Na toto krmení a jeho koriandrové aroma reagují dobře i cejni, karasi, kapři atd. Mně osobně směs vyhovuje zejména v jarních a podzimních měsících na pomezí doby, kdy se voda již pomalu prohřívá/chladne.

Tip na míchání:

Tento mix jsem používal například při mých jarních vycházkách na Vltavu a ukázal se opravdu velmi všestranným a universálním.

Za tým MVDE Filip Vydra

Blok souvisejících produktů
Autor: Filip Vydra

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00