LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Krátká výprava s malým parťákem

Ahoj LKáčka,

na závěr dovolené jsem si naplánoval 48hodinovou chytačku na novém soukromém revíru v Tršicích nedaleko Přerova a jako parťáka jsem vzal s sebou svého syna Jeníka, pro kterého to byla vůbec první výpravička pod širé nebe, na kterou se hodně těšil, a já byl moc zvědavý, zda to spolu zvládneme. A pro mě to byla první zkušenost s touhle vodou, kde mě hned po příjezdu uchvátila okolní krajina, soukromí a velká plocha pro rybolov.

Pondělí příjezd odpoledne a mladej to už valil na spláveček se snahou ulovit nějakou tu čudlu, kdežto já se věnoval klasickému lovu kaprů. První noc to byl rachot, když se mi v rozmezí čtyř hodin podařilo pět kousků a spát jsem šel až o půl třetí ráno. V úterý už Jenda od rána zase plavačkoval a drtil karásky a jelce, já působil v roli napichovače nástrahy a podebírače, protože moje udice mlčely, ale bylo úžasné sledovat tu dětskou radost. Velké ryby jsme se dočkali až odpoledne a večer jsme pak zdolali nejtěžší rybu výpravy (14,45kg). Jak malý usnul, tak mě vytáhnul z pelechu malý šupík, kterého jsem vyháčkoval rovnou u břehu. To byl až do středečního rána jediný záběr, protože ryby v tu dobu spolupracovaly náramně, daly mi odpočinout a mohl jsem tak dospat předchozí noc. Co si ale může rybář víc přát než ranní budíček v podobě dvanáctikilového krasavce…

Naše výprava se pomalu chýlila ke konci a během balení se nám na závěr podařil pěkný dablík v podobě kapra 11kg+ a malinkatého lysečka na kukuřičku.

Celkově se nám tahle premiéra vydařila na výbornou, podařilo se nám zdolat deset pěkných kaprů, o žádného jsme při zdolávačce nepřišli, montáže držely na jedničku a skvěle fungovaly nástrahy od LK Baits, hlavně balancky Nutrigo Monster Crab fungovaly jako magnet a potom nezaměnitelný Spice Shrimp, ktery jsem pro zakrmení doplňoval limitkou Játra-Losos-česnek. No a Jeník se pasoval do role Karasobijce a s bilancí 16 karásků, 1 kapříka a 2 tloušťů si tuhle rybačku nesmírně užíval. Prostě lepší zakončení dovolené jsem si ani nemohl přát.

Martin Kulišťák

Blok souvisejících produktů
Autor: Martin Kulišťák

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00