LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Změna místa - ryba jistá

Zdravím Vás, kolegové rybáři a příznivci značky LK Baits.

Začátkem dubna se mi vyskytly tři dny volna, tak jsem je chtěl patřičně využít, a jak jinak, než u své oblíbené řeky Moravy. Klasický večerní odjezd hned po práci, návštěva Teska a hurá k vodě.

Vždy jezdím takhle protože jsem rád co nejdřív na místě a můžu si všechno v klidu přichystat pro následný lov. Mnohdy k vodě dorazím i v čas, kdy okolní rybáři balí před stanovenou lovnou dobou, tak si můžu maximálně užívat klid a noční přírodu okolo. Na výpravu jsem si vzal boilies Sea Food a dostatečnou zásobu ananasových plovek, tahle kombinace mi prostě ryby chytá a nedám na ni dopustit. Pro svůj lov jsem si vybral pro mě známý úsek řeky, který mi už v minulosti nějaké ty kapry vydal, tak jsem se těšil, co se bude dít. Na úseku jsem strávil den a půl s jen jednou parmou na kontě a neustálé kolísání hladiny taky nevěstilo nic dobrého, tak jsem vše sbalil s tím, že zkusím jiný úsek, protože mi zbýval ještě den lovu a domů se mi nechtělo. Je to sice pracnější všechno pobalit, ale mnohdy se změna místa vyplatí. Na druhém místě na řece mi přišel záběr do hodiny po náhozu a jednalo se o lysečka s váhou okolo deseti kilogramů. Další záběr přišel hodinku po něm a na podložku se podíval klasický říční šupík, super! Opravdu se někdy vyplácí přemoci lenost a přestěhovat se. Třetí záběr přišel po deváté hodině večerní a opět lysec podobné váhové kategorie. Sea Food prostě šlape. Do půlnoci už byl klid a já si tak vychutnával noční přírodu a nebe plné hvězd.

S pozdravem za LK Boys Aleš Gramel

Autor: Aleš Gramel

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00