LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Zkouška krmné směsi den po sněhové vánici

Ahoj, nedávno jsem se vydal na jednu malou vodu zkusit na pár hodin feeder. Sám jsem ani nevěděl, jestli ráno pojedu, jelikož den před touto vycházkou byla teplota na nule a sněžilo, jak už ani o vánocích několik let ne. Naštěstí po příjezdu k vodě byl rybníček bez ledu a já mohl zkusit chytit kapra. Touto cestou bych Vám rád ukázal, jaké směsi a přísady jsem použil.

 

1. Směs DS Feeder
Tato směs je hodně používána jako základová do krmení. Je středně hrubá a jemně nasládlá. Díky tomu, že není sama o sobě už tak výrazná, tak se hodí do různých kombinací s dalšími produkty.

 

2. Směs Record Zilver Gardons Black
Do kombinace s první směsí jsem se rozhodl použít Record Zilver Gardons Black. Tato směs je také středně hrubá a jemně nasládlá, a proto mně tyto dvě směsi k sobě pasovaly.

3. Liquid Booster Secret
Tento booster jsem ještě neměl možnost zkusit, a tak teď na něj přišla řada. Příjemné sladké aroma dávalo najevo, že to bude dobrá volba jako doplněk do těchto dvou směsí.

4. Posilovač M's Secret
Když už jsem zvolil Booster Secret, tak k tomu se samozřejmě hodí i totožný posilovač.

Postup přípravy krmení:
Obě směsi, jak DS Feeder, tak Record Zilver Gardons Black, jsem nasypal v poměru 1:1. Na 2 kg suché směsi jsem přidal cca 2 polévkové lžíce posilovače M's Secret. Poté vše ještě za sucha promíchám, aby se mi všechny komponenty promíchaly. Kdybych to udělal až po nalití vody, tak by se mi tyto komponenty vůbec nepromíchaly. Booster M's Secret jsem si nalil cca 1 velkého panáka do misky s vodou, v které jsem ho rozmíchal, a až poté nalil do připravené směsi. Toto dělám proto, aby se mi booster dostal do celé směsi, jelikož kdybych ho tam rovnou nalil z lahvičky, tak by se hned vsákl do směsi v jednom místě, ale nezpestřil bych ji tím celou. Poté už jen směs dovlhčuji, dokud není podle mých představ. Směs můžete prohnat i přes síto, aby byla pěkně nadýchaná. Do směsi pak během lovu přidávám červíky a pokud jdu na kapry, tak i kukuřici, kterou jsem si před lovem rozsekal. Hotová směs je středně hrubá a krásně sladko-slaná. Doporučuji používat na stojatých vodách a na řece při mírném průtoku.

Doufám, že Vám tento tip pomůže ke krásným úlovkům a hlavně, ať si to u vody užíváte.

Blok souvisejících produktů
Autor: Milda Ledvinků

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00