LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Začátek sezóny 2020 - březen

Petrův zdar LKáčka, tak jsem se konečně dostal po neskutečně dlouhé zimě k vodě. Na můj nejmilejší revír, který měl před sebou už jen pár dní do vylovení, a pro mě to znamenalo jediné, užít si poslední chvilky u této vody s mým kamarádem a s nádhernými bojovnými kapry. A tak se i stalo.

Jelikož jsem rybník dobře znal, zvolil jsem boilies Wild Strawberry, se kterým vím, že nikdy nešlápnu vedle. Vyplatilo se. Dvě hodiny po nahození přišel nádherný šupík lehce přes 10 kg, který mi udělal neskutečnou radost. Byl to můj první desetikilový kapr na této vodě. Už jsem si myslel, že to nemůže být lepší, ale svatý Petr mě po dlouhé zimě odměnil neskutečnými zážitky. Budu na ně vzpomínat do konce mého života, protože to byly mé poslední krásné chvíle na tomto revíru. Dalo by se totiž říci, že jsem zde rybářsky odrostl.

Autor: Josef Vajai

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00