LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Míra a Hanka na rybách

Míra s Hankou nyní chodí hlavně na krátké vycházky, během kterých se jim povedlo nachytat krásné kapry i na naše produkty. Ze začátku používali hlavně atraktivní nástrahy, a to pop up Ananas G8, CUC a NUTRIGO. Po vycházkách, kdy měli hodně záběrů od menších ryb, ale přešli na legendární kombinaci pro lov velkých ryb. Ke kuličce SEA FOOD přidali žlutý pop up sladký ananas a tuto kombinaci ještě doplnili pastou. Tímto způsobem vznikla celkem velká nástraha, která nelákala malé ryby, ale přiměla k záběru větší jedince. Stejně tak sáhli i po větších háčcích FOX Curve Short a Curve Shank, které navázali na šňůrku Camo Tex. Zdá se, že pro tentokrát nad rybami vyzráli. Uvidíme, jak se jim bude dařit při dalších vycházkách v této krásné časti sezony. 

Teplo, slunce, rozkvetlé kytičky a vůně přírody, to je to, co se nám vybaví v tomto krásném ročním období. Je mnoho hezkých aktivit, které s radostí děláme během jarních dní. Je jasné, že jednou z těch nejhezčích je pro nás rybaření. Z mnoha důvodů nám nyní vyhovují krátké jednodenní vycházky. Tento způsob lovu má svá specifika. Na vše je méně času! Člověk musí přemýšlet nad tím, jak v krátké době přelstít rybího jedince. Vše začíná určením místa, krmením, výběrem návazců a samotných nástrah. Oproti dlouhým výpravám může každý záběr znamenat úspěch anebo prohru. Je to adrenalin, který máme rádi.

Po vycházkách, kdy jsme měli mnoho záběrů od malých ryb, jsme změnili strategii a vše jsme trochu zvětšili. Tato cesta byla hned od začátku úspěšná. Množství záběrů ubylo, ale velikost úlovků šla nahoru, a to byl v tuto chvíli náš záměr. Bylo krásné sledovat, jak ryby najíždí na naše krmné místo a čekat, až se špička zachvěje a přijde očekávaný záběr.

Rybaření v našem podaní má dvě strany. Souznění s přírodou na jedné a využití všech dostupných vymožeností pro úspěšný lov na straně druhé. Je to takový odraz dnešní doby. Křehké soužití lidí a přírody. Záleží jenom na nás, jak to zvládneme a jestli budeme i v budoucnu lovit krásné velké ryby v obklopení přírody…

Jaromír Kratěna ml.

Blok souvisejících produktů
Autor: Jaromír Kratěna ml.

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00