LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Víkend s Euro Economicem

Všechno to začalo v sobotu odpoledne. Hned co jsem přijel na místo, jsem šel rozkrmit do prostoru 4,5kg kukuřice se Shrimpem. Snažil jsem se připravit rychle a efektivně, na jeden prut jsem dával 18mm plovák Chilli Squid a na druhý panáčka 18mm kuličku Shrimpu se 14mm plovákem Compotu, který jsem dipoval a obaloval též v Shrimpu.

Když byly pruty ve hře, tak jsem si šel sednout a odpočinout. Cca po 47 minutách jsem šel zkontrolovat montáže a šly zpátky do vody. Cca po 23 minutách dostávám záběr na panáčka, ale o rybu jsem přišel. Rychle jsem šel hodit prut zpátky, tentokrát trochu do leva mimo krmné místo a do 30 minut jízda jako bejk. Ryba mi během chvíle přejela druhý prut a furt jela dál, měl jsem strach, abych o ní nepřišel, jako to bylo u té předchozí. Poté, co jsem ho dal do podložky, jsem viděl montáž, jak je zaseklá ve spodním pysku. Ryba byla nádherná, v podložce bylo vidět, že mu Spice Shrimp moc chutnal. V neděli se mi po celý den nic nepodařilo chytnout, výjimkou nad přicházejícím večerem byl násaďák na plovák Chilli Squidu odprezentovaný na montáži Multi rig. Na Multi rig mám nachytáno mraky ryb a mám-li být upřímný, ani jedna ryba mi nespadla. Sestavuji si ho z háčku Heavy Carp vel. 6, kroužek, středně tuhá šňůrka, broček a Anti tangle.

Autor: Jaroslav Kabát

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00