LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Chlupatý trumf na dravce: Rotační třpytky s červeným peřím za pár korun!

Rotační třpytky jsou jednou z největších klasik ve světě přívlače. Tyto rotující umělé nástrahy ve vodním prostředí dokážou vytvořit pořádně silný „brajgl“, na který dravci spolehlivě reagují. Na rotačky útočí nejen štiky, ale i velcí okouni, boleni nebo tloušti. A to je další výhoda této nástrahy, protože na ni můžeme chytit opravdu širokou škálu dravců. Na rybářském trhu nás zaujaly perfektní rotační třpytky s červeným peřím od lotyšské firmy Lucky John. A nejlepší na nich je to, že jsou fakt levné!

Levné rotační třpytky Lucky John Spin X

Nádherné rotační třpytky od lotyšské firmy Lucky John, které rybáře zaujmou na první pohled! A to už při jejich koupi, protože ceny těchto třpytek jsou opravdu hodně nízké! No ano! Jen těžko budete na rybářském trhu hledat rotační třpytky s červeným peřím na trojháku za takto nízké ceny. Takže tohle je první velmi velká výhoda!

Levné rotační třpytky od lotyšské firmy Lucky John by neměly chybět v žádné krabičce

Další výhodou těchto třpytek je jejich chod! Levné rotační třpytky Lucky John Spin X ve vodním prostředí vytváří velmi silné vibrace, a to i při hodně pomalém vedení. To je dáno tím, že rotační lístek na těchto třpytkách je krásně buclatý, takže při rotaci ve vodním prostředí vydává hodně silné vibrační vlny. Tohle štiky, okouni nebo boleni doslova milují!

Rotační lístek na těchto levných třpytkách má krásně baculatý tvar, takže ve vodě vytváří silné vibrace

Super konstrukční vlastností těchto třpytek je kovový váleček nad trojháčkem. Ten slibuje to, že rybář bude i s malými rotačkami Spin X nahazovat opravdu daleko, a že je dostane i do větší hloubky. Ale hlavně! Tento kovový váleček účinně chrání kostru rotačky, takže i když do ní silné bouchne divoký bolen nebo štika, tak nehrozí pokroucení třpytky. Tohle je fakt velká paráda!

Ochrana kostry rotační třpytky

Samozřejmě, nejviditelnějším rysem těchto rotaček je červené peří na trojháčku. Tenhle doplněk je osvědčeným trumfem na řadu ryb, zejména pak na okouny a štiky. Tito dravci na červenou barvu reagují naprosto dokonale! Na rybářském trhu takových třpytek s takto krásně červeným peřím už moc není. A za takto nízkou cenu už vůbec ne! Palec nahoru do Lotyšska!

Červené chmýří milují štiky a okouni! Tohle na třpytce nesmí chybět!

Levné rotační třpytky Lucky John Spin X se vyrábí ve 4 velikostech. Nejmenší třpytky váží 3,5 gramů, další pak 5 gramů, 8 gramů a 11 gramů. Nejlepší velikost z našeho pohledu? Jednoznačně číslo 3 o váze 8 gramů! Jedná se o univerzální nástrahu jak na velké okouny, tak štiky a boleny. Tohle je z našeho pohledu úplně jasná volba!

Rotační třpytky Lucky John Spin X jsou k dostání ve 4 velikostech

Všechny velikosti rotačních třpytek jsou pak k dostání v 5 barvách. Rybáři si mohou vybírat mezi klasikami ve zlatém, měděném a stříbrném zbarvení. Tohle jsou prostě nesmrtelná zbarvení, která tady bude navždy! Pak si rybář může vybrat fluo zbarvení do špinavé vody, kdy je zapotřebí, aby byla naše nástraha lépe vidět. A nesmíme zapomenout ani na nenápadnou černou, která je nejlepší do čisté vody.

Na výběr je z 5 zbarvení! Jaké se líbí nejvíce vám?

Připravte se na zahájení dravců ve velkém stylu! Tyto levné rotační třpytky od lotyšské firmy Lucky John nabízí fakt luxusní vlastnosti – skvělý chod, silné vibrace díky buclatém rotačnímu lístku, atraktivní peří na trojháčku, a širokou paletu velikostí a barev. Mějte v krabičce to nejlepší na mazané okouny, štiky a boleny!

Autor: Tým Lucky John

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00