LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Víkend na závodech

Čau LKáčka,

o víkendu 21.6. - 23.6. jsem se s mým kamarádem zúčastnil rybářských závod. Hned v pátek měl Adam nejdůležitější úkol závodu, a to losovat sám, já jsem bohužel dorazil až po losování, ale to mi nevadilo, potom co mi Adam napsal, že losnul místo 19 u hráze, které jsme si přáli.

Hned po mém příjezdu jsem se šel pozdravit s klukama vedle. A pak to vše vypuklo. Začal jsem krmit svojí kobrou Toray a ještě ten den jsme udělali dvě bodované ryby a byli jsme na průběžném prvním místě. Ale pak se otočilo počasí proti nám a od 23. hodiny až někdy do rána nás sejmula velká bouřka, při které jsme udělali jen dvě nebodované ryby. Následují den jsme ztratili okolo 12 ryb a 2 ryby přes 8 kg. V tu chvíli jsme už nebyli první, ale až čtvrtí nebo pátí. Bohužel jsme tahali hodně nebodovaných ryb. Následně přišel tento lysec s váhou okolo 6 kg. S Adamem jsme si pak vytáhli i jeden double nebodovaných kapříků. Pak Adam začal chytat na cca 130 metrech, kde se ryby ukazovaly, ale bohužel nám u břehu padaly. Přes noc jsme opět ztratili několik slušných ryb. Po půlnoci se mi to rozjelo a vytáhl jsem bodovaného kapříka okolo 4 kg a pak o hodinu později se to opět rozjelo a přišel kapr o hmotnosti 7 kg na Spice Shrimp. Bohužel v neděli ráno jsme už záběr neudělali a s váhou okolo 33 kg jsme skončili na 4. místě. Byl to super víkend, ještě jednou díky mému parťákovi!

U příští zprávy ahoj…
Dan Suška

Autor: Daniel Suška

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00