LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Nedělní krátká "výprava" na svazovku pro děti

Rybařina už pro mě není jen o honbě za velkými kapry a amury, ale i o tom užívat si každou chvíli strávenou v přírodě u vody. Tentokrát jsme v nedělním pozdním odpoledni s manželkou naložili do auta naše kluky a vyrazili na nedaleký svazový revír určený k rybolovu výhradně pro děti. Vzhledem k této skutečnosti jsem se tentokrát ocitl pouze v roli přihlížejícího asistenta mého staršího syna… na druhou stranu – proč ne.

Na lehko s jedním prutem opatřeným tenkým vlascem, malým háčkem a splávkem a nejnutnější výbavou. V igelitce potom s krabičkou masných červů, třemi starými rohlíky a sáčkem voňavých Method Feeder pelet s příchutí Cherry. Po příchodu jsme zakrmili rozmočenými rohlíky a pár hrstkami Method Feeder pelet kousek od břehu. Na malý háček jsme vždy nastražili jednoho červa a malou krmnou Method peletku 4mm, která šla po navlhčení napíchnout. Těmi jsme i průběžně dokrmovali. Dlouho to netrvalo a voda pod námi jen vřela. Výsledkem asi dvouhodinového snažení bylo pár karásků, nespočet malých kapříků s velikostí do 20 cm. Těsně před koncem rybolovu se splávek pomalu rozjel a začal vzhledem k tenkému vlasci pořádný souboj, na jehož konci se na kluky přišel podívat asi dvoukilový kapřík. Toho hned po nezbytném focení vrátili do jeho domova, a protože již nadešel čas odjezdu, byla to zároveň poslední ryba této dětské „výpravy“. I taková dokáže být „kaprařina“!

Ať se daří!
Hladíkovi

Autor: Zdeněk Hladík

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00