LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Ve znamení Nutric Acid II.

Je konec října, už začala být pořádná zima. S taťkou a kamarádem Štěpánem jsem se domluvil, že si ještě vyjedeme na soukromou vodu. Nastal onen den a já se nemohl dočkat.

Vyjeli jsme kolem půl páté a v za chvíli jsme byli u vody. Jako první jsme zakrmili mixem z pelet a boilie. Zanedlouho jsme měli vše připraveno a pruty byly ve vodě. Na jeden jsem si dal svůj osvědčený Nutric Acid a na druhý Jeseter Special boilie s Jeseter Special pastou. Po zhruba hodině se Štěpánovi rozjel prut na peletu a záběr přinesl setkání s kaprem, kterého jsem ulovil v dubnu. Po chvíli začal ryby tahat taťka. Jen já pořád nic. Ryby jsem se dočkal až ve 23:10. Úlovkem byl kapr s váhou kolem 10 kilo. V tu chvíli vytáhl kapra i taťka, takže carp-duo. Kapři zabrali na Nutric Acid stejně jako jeseter, kterého jsem bohužel ztratil u břehu. O půlnoci jsme měli dva záběry a asi po 20 minutách boje a sukování vlasce jsme dostali na břeh dva kapry. Jeden měl 14 kilo a druhý kolem 10kilo. Opět nahazujeme pruty a jdeme spát. Po třech hodinách mě probouzí záběr. Vytáhl jsem kapra kolem 10 kg. Potom přišlo několik dalších záběrů. Mezi nimi jeseter kolem 90 centimetrů. Po rušné noci si dopřáváme snídani. Kolem sedmé Štěpánovi zabrala ryba. Po výskoku bylo jasné, že je to jeseter. Ze srandy jsem řekl: „Tak ještě já a dáme jeseter-duo“. V tu chvíli se mi rozjel prut a byl tam! Pořizujeme fotky a pouštíme opancéřované krasavce zpět. Od doby, kdy zabrali jeseteři, signalizátory zmlkly. Záběr přišel až na Nutric Acid a Pop-Up Mussel. Po této rybě začalo pršet, snížil se tlak a ryby přestaly projevovat aktivitu.

Tato výprava byla velice úspěšná. Taťka si zvednul osobní rekord, Štěpán si podle přání chytnul jesetera a všichni jsme si výpravu pořádně užili. Veškeré ryby byly uloveny na boilies Nutric Acid.

Přeji hodně záběrů.

Vojtěch Kunc

article img

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00