LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Týdenní výprava ve znamení Peperinu!

Není tomu tak dávno, co jsem s kamarádem a jeho dětmi vyrazil na týdenní výpravu na nedalekou svazovou pískovnu. Náš cíl byl dostat do podložky nějakou rybu nad patnáct kilo.

První večer se kolegovi roztočila cívka a na konci byl čtrnácti kilový kapr, což byl pro nás skvělý signál. Povzbuzeni jsme šli v klidu spát. Druhý den jsme zvolili stejnou taktiku – vlasce co nejdál od sebe, klip na sto deset metrů, ale ryby se vůbec neukazovaly. S úderem desáté hodiny večer se ale věci změnily. Po půl hodině se mi to rozjelo a po minutě se mi roztočila i druhá cívka. V podložce skončil šestnácti kilový lysec a krásný jedenácti kilový šupináč. Cíl splněn. Hned druhý den obrovská radost! Třetí den se přihnala bouře, montáže ležely na dně, ale my jsme mysleli jen na to, aby nás to neodneslo. Rybám se ten den také moc nechtělo spolupracovat, pouze menší kousky kolem deseti kilo. Čtvrtý den se počasí umoudřilo, už nám bylo jasné, že bude stejný scénář jako předchozí dny, a tak jsme přes den zkoušeli zig rig a čekali na večer, až se nám začnou ukazovat velké ryby. Těsně před desátou večer opět neskutečná jízda a v podložce sedmnácti kilový lysec a nedlouho po tom čtrnácti kilový. Opět ohromná radost, že se čekání vyplatilo!

Pátý den už se kolega rozhodl s děti odjet domů. Doufal jsem, že nepřijde nic velkého. Kolem mě nikde nikdo a ztratit nebo neudělat dobré fotky velké ryby by mě sakra mrzelo! Přichází večer. Rozhodl jsem se na noc okořenit lovné místo pár kuličkami zalitými Peperinem, kterému jsem od začátku výpravy dal veškerou důvěru, a čekal jsem na magickou desátou hodinu.

Záběr přišel dvacet minut po zakrmení Peperinem, neskutečně klidná a plynulá jízda. Bylo to zvláštní, takový klidný záběr, ale mě rozhodně klidným nenechával. Nicméně stále jsem nevěděl, jak to může být velké. V příbřežní partii se dostal do trav a už jsem nevěřil, že ho uvidím. Přecvakl jsem přesmykač na cívce a čekal jsem, jestli si s tím poradí. Za necelou minutu vyrazil na čistou vodu, chvíle boje a obrovský pupek!!! Čistá váha se rozsvítila na 23,63 kg – neskutečná radost. Po vypuštění jsem poslal montáž na stejné místo a do hodiny se to opět roztočilo a poslední ryba výpravy – krásný lysec přes devatenáct kilo!

Dlouho na tuto výpravu budu vzpomínat, je to něco úžasného a velké díky patří mé přítelkyni za neskutečnou podporu, mým parťákům a celému týmu LK Baits za jejich práci při vývoji nástrah a návnad!

Jan Dušek

Autor: Jan Dušek

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00