LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Postup do druhé ligy

Řeka Sázava a město Sázava, to bylo naše bojiště pro druhé kolo pražské divize. Náš team vyjel již v pátek, abychom mohli potrénovat co nejvíce. Šlo nám přeci jen o postup do druhé ligy a nechtěli jsme nic podcenit.

Druhé kolo nás nejvíce zaskočilo hojností kaprů, kteří se chytali. A i váhy, které se chytaly, byly slušné. Sobotní kolo se nám povedlo a s umístěním 1,2,3 jsme stále vytrvali na prvním místě. V neděli ráno v den posledního závodu byla na nás třech již vidět ta nervozita z posledního závodu. Los klukům moc nepřál, ale oni se s tím poprali velmi dobře. Já měl los velice dobrý. Místo A4 jsem si tajně přál. Z tohoto místa jsem věděl, že se dá vychytal první místo. Už po deseti minutách chytání jsem začal tahat větší cejny, což byl recept na vítězství! Čtyři velké ryby, trhák během zdolávání, ale nemohu si dovolit tahat zbytečně dlouho velkou rybu a nechat si odjet velké cejny z krmné místa. O to budu mít těžší porazit ostatní závodníky, kteří se nebojí se silnějším náčiním počkat déle na kapra. Já věřím tomu, že když pojedu v tomto tempu celý závod, povede se mi konkurenci přechytat jen s bílou rybou. Taktika na bílou rybu mi vyšla a já vyhrávám s nejtěžší váhou, a to 16,5 kg. Náš MVDE LK Baits team vyhrává i druhé podzimní kolo a tím se stáváme celkovými vítězi! Současně s divizí probíhá krajský pohár, ve kterém zaujímám druhé místo, což beru jako velké osobní vítězství. A zajímaly by Vás naše úspěšně receptury? Najdete je ZDE.

Autor: Jan Vacek

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00