LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Týden na přehradě

Čau LKáčka, jako už každý rok jsme i letos vyrazili na tzv. Velikonoční výpravu na nedalekou přehradu. Začátek výpravy vypadal skvěle, dostali jsme se na místo, na které jsme chtěli a které jsme znali. 

Bohužel nebylo nám přáno a tři dny jsme byli bez záběru, až čtvrtý den se do úplného ticha ozvala tři pípnutí. První kapr byl na světě. Krásný šupináč o váze 8,5 kg. Hned následující ráno přišel další krásný záběr a na břeh se podíval druhý nádherně stavěný šupík. Tito dva kapři se nechali zlákat na panáčka mé oblíbené Wild Strawberry, ke které jsem vždy přihodil hrst boilie. Tím to však, ale neskončilo. Předposlední den ráno přišla ohromná jízda a 30ti minutový souboj s kaprem, o kterém jsem si myslel, že musí přesahovat hranici nejméně 15 kg. Kapr mě táhl přes 100 metrů po vodě. Nakonec po 30 minutách jsem ho uviděl, kapr neměl ani 15, ani 20 kilo. Měl 11,5kg, ale ta síla a bojovnost, co předvedl! Neskutečný zážitek! Zlákal ho panáček Compotu NHDC s PVA s rozdrceným boiliem Wild Strawberry. I když výprava byla „jen“ o třech těžce vydřených rybách, tak se zapsala do mých nejlepších.

Za LK Boys Pepa Vajai

Autor: Josef Vajai

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00