LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

MVDE G5 SPECIAL

Co se skrývá v pytlíku G5 SPECIAL?

Směs s názvem G5 SPECIAL je součástí úplně nové řady krmení „Legends make legends“ z dílny MVDE pro rok 2020. Ovšem její tajemný název o obsahu pytlíku moc nevypovídá. Proto bych se rád pokusil vám zprostředkovat mé osobní dojmy z obsahu tohoto pytlíku tajemného názvu.

Rybáře, kteří již mají se značkou MVDE zkušenosti, by mohlo trknout, že G5 SPECIAL se podobá názvem letitému členu sortimentu krmení MVDE, a to krmení G5, které vyvinula neméně známá britská tvář firmy Drennan a pětinásobný světový šampion v plavané Alan Scotthorn. Zdání však může klamat. Vyjma struktury nemají tato dvě krmení snad nic společného.

G5 SPECIAL je specifický především svou vůní. Má velmi výrazné aroma orientálního koření (já osobně v něm cítím kari), které vás trkne hned při prvním přivonění. V sortimentu MVDE je pro mě toto aroma něco úplně nového a když jsem pytlík G5 SPECIAL poprvé otevřel, tak mě opravdu překvapilo.

Co se týká struktury, je toto krmení jemné, bez hrubších částic. Dobře a rychle absorbuje vodu a nemá tendenci vzlínat. Při lovu na řece je třeba ho vlhčit opravdu pozorně a trpělivě, protože při nesprávném navlhčení se nám pro svou jemnou strukturu může z krmítka odplavovat až příliš rychle, nebo naopak vůbec. Je-li třeba, hrubší struktury můžeme snadno dosáhnout přidáním anglické vločky nebo TTX.

Já osobně bych na G5 SPECIAL sázel v teplých dnech a měsících. Do tohoto krmení rády najíždí veškeré říční ryby, avšak zvláštní zájem jsem zaznamenal od kaprů.

G5 SPECIAL mi dobře funguje v kombinaci s krmením G5, které používám jako základové, a míchám je tedy v poměru 1:2. Osobně tomu přezdívám „G5 kombo“

Myslím si, že tento specifický pytlík s tajemným názvem stojí za zkoušku. Třeba v něm stejně jako já objevíte něco úplně nového a nečekaného, co doplní váš stálý repertoár.

 Za tým MVDE Filip Vydra

Autor: Filip Vydra

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00