LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Štika na přívlač z velké pískovny + test prutu Lucky John Anira 24 g

          Zahájení dravcové sezóny je skoro tady, proto jsme pro všechny nadšené vláčkaře přichystali video z velké pískovny. Během natáčení se Filipovi Vrtalovi podařilo uvláčet krásnou štiku. 

          Štika zabrala na gumovou nástrahu 3D Basara 5" v provedení PG10 - okoun ( https://bit.ly/postrach_dravcu ). Tato guma byla nastražena na zavrtávací hlavě spolu s přídavným stingerem, což je osvědčená kombinace pro lov velkých štik. Ve videu je také představena nová řada prutů Lucky John Anira, která vyniká svým nádherným designem, vysokou kvalitou všech součástí, rychlostí a neuvěřitelnou lehkostí. Blanky prutů Anira jsou vyrobeny z vysokomodulárního japonského grafitu 40T, na kterém jsou vyvázány odlehčená očka SIC. Sedlo navijáku nemůže být jiné, než FUJI. Řada těchto špičkových prutů je primárně určena pro rybáře, kteří nemají rádi žádný kompromis v kvalitě vybavení - i proto je vyráběna v pěti gramážích od 14 do 60 g a mnoha délkách pro pokrytí každé situace u vody!

 

Blok souvisejících produktů

 

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00